logo

28 Haziran 2016

OSB Bölge Müdürlüğü’nün iftarına Başkan Yazıcı konuk oldu

İstanbul Anadolu Yakası OSB Bölge Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde, Tuzla Belediye Başkanı Sn. Şadi Yazıcı, Saygıdeğer Başkanlar, değerli sanayicilerimiz ve ailelerinin teşrifleri ile Radisson Blu Hotel Tuzla’da yoğun katılım ile gerçekleştirilen iftar programında bir araya gelindi.

OSB

İstanbul Anadolu Yakası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat Çökmez’in açılış konuşması ile başlayan iftar programında, Çökmez; İAYOSB Ailesi olarak bir arada bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Yönetici arkadaşlarımız ve çalışanlarımızla birlikte bir ekip olarak, bölgemize hizmet etmek için çalışıyoruz. İAYOSB Yönetimi olarak inanıyor ve biliyoruz ki; İstanbul’un omuzlarındaki sanayi yükünü bir nebze de olsa hafifletecek, endüstri kollarının gelişimine öncülük edecek potansiyel ve üretim şevki sanayicimizde mevcut.OSB.

Biz sanayiciler ne kadar üretirsek, bölgemize ve ülkemize o denli kazandıracağız. Şahsım, yönetim kurulu arkadaşlarım ve çalışanlarımız adına, destekleriniz için teşekkür ediyor, yaklaşan Kadir Gecemizin, Ramazan Bayramımızın tüm ulusumuza huzur ve barış getirmesini diliyorum” diye konuştu.

 

Tuzla Belediye Başkanı Sn. Şadi Yazıcı; Mübarek bir akşamda, rahmet, bereket ve kurtuluşa vesile bu mübarek ayın ortalarından geçtiğimiz bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan ve mübarek iftar sofrasında dualarınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyorum. Sanayiciler hem istihdam hem ihracat ile ülkemizin göz bebeği. İstanbul Anadolu Yakası OSB’nin genç ve dinamik yönetimini tebrik ve teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

 

Yönetimin davetlilerle tek tek ilgilendiği, semazen gösterileri ve müzik eşliğinde düzenlenen iftar programında bir araya gelen sanayiciler bol bol sohbet edip hasret giderdi.

Share
437 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2