logo

17 Haziran 2016

ÖRGÜ KURSLARI BEYLİKDÜZÜ’NDE NİMET HOCA İLE BAŞLIYOR

..1ÜCRETSİZ ÖRGÜ KURSLARI BEYLİKDÜZÜ’NDE BAŞLIYOR

 

Beylikdüzü Belediyesi, kadınlara özel örgü kursları başlatıyor. El işleri sanatının popüler hocası Nimet Torunoğlu Güngör tarafından Özgecan Aslan Kültür Merkezi ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde örgü dersleri verilecek. Kursa katılmak isteyenler 21 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında bu iki merkeze başvurup kayıt yaptırabilirler.

 

Ev hanımlarına ve el işlerine ilgi duyan tüm kadınlara müjde. Beylikdüzü Belediyesi, ilçe halkının hizmetine yeni kazandırdığı Özgecan Aslan Kültür Merkezi ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde örgü kursu düzenleyecek. Pek çok kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yeni noktası haline gelen bu merkezlerde vatandaşlara kaliteli vakit sunmayı kendine amaç edinen Beylikdüzü Belediyesi’nin en son adımı kadınları çok mutlu edecek cinsten.

 

El işleri uygulamalarında çok sayıda takipçisi olan hoca Nimet Torunoğlu Güngör Özgecan Aslan Kültür Merkezi ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde kurulacak örgü atölyesinde örgü dersleri verecek. Kayıtlar, bu iki noktada 21 Haziran -1 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Dersler ise 18 Temmuz’da başlayacak ve 4 Eylül tarihinde sona erecek. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni arayabilirler.

 

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2