logo

06 Mayıs 2015

” ONLAR İÇİN BİZDE VARIZ ” PROJESİNE TAM DESTEK TEKDEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN GELDİ

1Özel Küçükyalı TEKDEN Koleji Öğrenme arkadaşları ” ONLAR İÇİN BENDE OYUNCAĞIMLA VARIM ” diyerek; Maltepe Cevizli Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin ” ONLAR İÇİN BİZDE VARIZ ” Projesine destek verdiler.
Destek verilerek kardeş Okulumuzda ki Öğrencilerin topluma faydalı birer birey olabilmeleri adına ilk adım da TEKDEN ailesi attı. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olarak yetiştirilmesine katkıda bulunmak, yardımlaşma ve paylaşmanın manevi önemini çocuklarımıza anlatmak, farkındalıklarını artırmak amacıyla;
Çevremizde ki Okullarda bazı öğrencilerin sıkıntılarını gidermek adına bu projeyi, İl, İlçe ve Türkiye geneline yaymak, Okulumuzun yapacağı bu anlamlı etkinliği duyurmak, başka özel Okulların da bu projeleri başlatmalarına öncü olmak adına TEKDEN Koleji öğrenme arkadaşları ile ” ONLAR İÇİN BENDE OYUNCAĞIMLA VARIM ” diyerek eğitim sektörüne ve duyarlı çevreye dikkat çektiler.

1926842_637354686314367_1423586765_n
27 Nisan 2015 Pazartesi günü Saat 12.oo – 14.oo arası Okulun bütün katlarında ve Anasınıfları dahil 1, 2, 3, 4, 5.ci Sınıflar kendi katlarında, sınıf önlerinde oyuncaklarını sergileyerek, satışa sundular. Bir şenlik havasında geçen organizasyonda duygulu anlar yaşandı ve kardeş okula destek vermenin gururunu yaşadılar ve yaşattılar. Oyuncak pazarına Öğrenme arkadaşları yanı sıra veli temsilcileri, eğitim liderleri Tekden Koleji Müdür Yardımcıları Ali ÖZHAN, Beytullah EREN Okul Müdürü Nuri ÖZKAN ve Genel Müdür Osman TAŞDEMİR, davetli misafirler, Ulusal ve Yerel Basının değerli temsilcileri ve muhtarlar katılarak katkıda bulundular. Okul idaresi “ Onlar için bizde varız “ projesinin içinde yer almaktan gurur duyduklarını “ ONLAR İÇİN BENDE OYUNCAĞIMLA VARIM “ diyerek bu projeye destek verip, önce öğrenciler olmak üzere emeği geçen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ve şükranlarını sundular.
Bu güzel proje ile ilgili satış dan elde edilen gelirin tamamı; MALTEPE Cevizli Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin “ Onlar için bizde varız “ projesi Öğretmenler grubuna teslim edilmek üzere , Okul Müdürü Nihat POLAT makamında ziyaret edilerek ; TEKDEN Koleji Okul Mudürü Nuri ÖZKAN Müdür Yardımcısı Ali ÖZHAN ve Kurum İletişim Koordinatörü Mehtap APAK beraberliğinde bağış yapılarak Okul idaresine teslim edilmiştir.

Share
976 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2