logo

Okulcu Hasan’ın eğitime katkıları hız kesmiyor

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Ömer Gültekin Yavuz Selim ve Dr. Hasan Akgün ilkokullarını ziyaret etti.cumhurbaskani-erdogan-artik-terore-tahammulumuz_x_8313841_85

Türk Milli Eğitimi’ne kazandırdığı 28 adet okul ve eğitime olan katkılarıyla “Okulcu Hasan” olarak isim yapan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Ömer Gültekin Yavuz Selim ve Dr. Hasan Akgün İlkokulu’nda incelemelerde bulunarak okullardaki eksikleri yerinde tespit etti.

Okulların eksikleri hakkında bilgi aldı

Okul yetkililerinden okulların eksiklikleri ve ihtiyaçları konusunda bilgiler alan Başkan Akgün, sınıfları da tek tek ziyaret etti. Girdiği her sınıfta sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Akgün, öğrencilerle belediyecilik üzerine sohbet ederek miniklere küçük bir sınav gerçekleştirdi.

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızdır”

Okullarda ihtiyaç duyulan bölümlerin yenilenerek bakım ve onarımlarının gerçekleşmesi için teknik heyetine talimat veren Başkan Dr. Hasan Akgün, “Parlak bir gelecek için önceliğimiz eğitim olmalı. Okullarımızı tek tek gezerek A’dan Z’ye her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak eğitime destek vermeye devam ediyoruz. Büyükçekmece’deki tüm okullar için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızdır” şeklinde konuştu.

Share
360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2