logo

reklam

Okan Üniversitesi’nden Anadolu Çıkarması

Okan Üniversitesi Anadolu’ya 1 haftalık çıkarma yapıyor. Aday İlişkileri Müdürlüğümüz ve akademisyenlerimiz Anadolu’daki liseleri ziyaret ederek, sınava girecek öğrencilere üniversite tercihleri konusunda seminerler veriyor. Okan Anadolu’da etkinliği kapsamında 115 akademisyenimiz 40 ilde, 1000’i aşkın okulda öğrencilerle buluşacak.

İş dünyasına en yakın üniversite olan Okan Üniversitesi; üniversite sınavına hazırlanan, hayallerini gerçeğe çevirmek isteyen öğrencilere destek vermek amacıyla 115 akademisyeni ve Aday İlişkileri Müdürlüğü ekibiyle 1 hafta boyunca Anadolu’da liseleri ziyaret edecek. YGS’yi kazanarak yollarına devam eden öğrenciler tercih konusunda yollarına nasıl devam edeceği ve akıllarındaki tüm soruları Okan Üniversitesi’nin uzman ekibine sorma şansını bulacak.

 

25 BİN ÖĞRENCİ

85 öğrenci ile başlanılan ve bugün 18. yılında 25 bin öğrenciye ulaşan eğitim yolculuğunda Okan Üniversitesi, yalnızca nitelikli eğitim vermekle kalmıyor öğrencilerini en donanımlı şekilde geleceğe de hazırlıyor. Okan Üniversitesi, öğrencilerine İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça, Arapça gibi dünya ekonomisinin yükselen pazarlarının hakim dillerini öğrenme olanağını da sunuyor.

 

MIAMI’DE HAZIRLIK OKUMA FIRSATI

Okan Grubu’nun uluslararası tecrübesi ve Okan Üniversitesi’nin akademik desteğiyle 2015 yılında Miami’de Okan International University (OIU) kuruldu. Okan Üniversitesi’ne yerleşen öğrenciler, İngilizce Dil Hazırlık sınıfını isterlerse Miami’de OIU’da okuyabiliyor. Lisans, Yüksek Lisans ve Uzaktan Eğitim seçenekleri ile eğitim veren OIU, dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul ederek öğrencilerine uluslararası bir tecrübe imkanı sunuyor.  Miami’de sağlık alanında eğitim veren LifeLine Med adlı okulu da bünyesine katan OIU, sağlık programları ile tüm dünyada gelişen ve talep gören sağlık sektörüne de eleman sağlamaya başlıyor. Türkiye’den ilk kez Okan Üniversitesi’nin dahil olduğu Uluslararası Öğrenci Değişim Ağı (ISEP), öğrencilerin 50 ülkedeki 400’ü aşkın üniversiteden birini seçerek ücretsiz eğitim almalarına imkan tanıyor.

 

ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ

Okan Üniversitesi Türkiye’de bir ilke imza atıp üniversite-sanayi işbirliğinin ötesine geçerek üniversite- sanayi iç içe modelini hayata geçirdi.  Organize Sanayi Bölgeleriyle iş birliği yapan Okan Üniversitesi, öğrencilerine daha okurken iş tecrübesi edinebilme imkanı sunuyor.

 

Okan Üniversitesi Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Elif Berköz Ünyay / 0532 347 35 36 / 0216 677 16 30 – 2175 elif.unyay@okan.edu.tr

Share
241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2