logo

07 Mayıs 2015

Nurettin Nebati’den,MÜSİAD Ziyareti

13AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Nurettin Nebati,MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi’ni ziyaret etti.

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin tarafından kabul edilen ziyarette Başkan Yetkin,Milletvekili Nurettin Nebati’nin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek,başarılarının daim olması temennisinde bulundu.Başkan Yetkin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Nebati’nin Parti Genel Başkan Yardımcılığı,İstanbul Milletvekilliği ve özellikle MÜSİAD çatısı altında başarılı işlere imza attığını,aktif kişiliğinin yanı sıra uzlaştırıcı tarafının da olduğunu Şanlıurfa’nın sorunlarının çözümü noktasında ilimize katma değer sağlayacak önemli icraatlara imza atacağına olan inançlarının tam olduğunu belirterek,ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çıktıkları yolda başarılar diledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, “Ülke içerisindeki bir takım güç odaklarının ekonomik olarak güçlendirilmesi uğruna, milletin işsiz güçsüz aşsız ve faiz ateşi altında süründürüldüğü bir ülkeden bugün standartları oldukça yüksek bir ülke konumuna geldik” dedi. Nebati,  AK Parti iktidarının Türkiye’de önemli hizmetler yaptığını,milletin desteğiyle partisinin hizmetlerini kaldığı yerden artırarak devam ettirmesini istediklerini belirten Nebati, 13’üncü yılını tamamlamak üzere olan AK Parti iktidarının yapmış olduğu hizmetlerini saymakla bitmeyeceğini ifade etti. Nebati, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki illerin AK Parti iktidarından ciddi bir hizmet aldığını vurgulayarak, şöyle devam etti: “13 yıllık iktidarımızın başladığı dönemdeki gençler artık orta yaş seviyesine geldi. Türkiye 13 yıl önce hizmet alamayan hizmet üretemeyen vergi toplayamayan vatandaşına hiçbir şekilde ulaşamayan bir ülkeydi. Vatandaşın devlet karşısında ezildiği devletin kutsal, milletin devlete hizmetkar olarak görüldüğü bir ülkeydi. Ülke içerisindeki bir takım güç odaklarının ekonomik olarak güçlendirilmesi uğruna milletin işsiz güçsüz aşsız ve faiz ateşi altında süründürüldüğü bir ülkeden bugün standartları oldukça yüksek bir ülke konumuna geldik.Artık,bugün Şanlıurfa hastanelerden okullara, bölünmüş yollardan vakıf eserlerine, müzelerden turizme ve otellere, sportif tesislerden gençlik tesislerine kadar ihtiyaç sahibi her insanın ihtiyacının karşılandığı bir şehirdir.”dedi.

.

 

Share
318 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2