logo

20 Nisan 2016

Newjoy’da 23 Nisan şenlikleri başlıyor

Çocukların birey olarak farklı zevkleri, bakış açıları ve hayal dünyaları olduğundan yola çıkarak sadece onlara özel mobilya ve aksesuarları özel bir konseptle yine onların alışveriş zevklerine özel mağazalarda eğlenceli bir tarza dönüştüren Newjoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı eğlenceli etkinlikler, yarışmalar ve bayrama özel tüm ürün gruplarında uyguladığı %40 indirimle karşılamaya hazırlanıyor.426c43e7-3cf6-4d18-9de6-867b077df4c8

Newjoy’un her detayını özenle düşünerek tasarladığı konsept mağazalarda çocuklar kendilerini 23 Nisan’da da özel hissedecek. Bayram için rengarenk balonlarla ve bayraklarla süslenen mağazalarda çocuklara palyaçolar eşlik edecek.  Newjoy E-1 ve GS kalite sertifikalarına sahip ürünleri ile çocukların sağlığını düşündüğü kadar düzenlediği özel etkinliklerle sosyal gelişimlerine de katkıda bulunuyor. Çocuklar yüz boyama etkinliği ve çeşitli oyunlarla bir yandan arkadaş edinip sosyalleşirken bir yandan da bayramın tadını çıkaracak. Newjoy mağazalarında bayram coşkusunu doyasıya yaşayan çocuklar, mağazalarda hediye edilen Türk bayrakları ve balonlarla evlerine dönecek.

Newjoy çocukların yaratıcılığını destekliyor…

Yeni nesli dinleyen ve tasarımlarını onların isteklerine göre şekillendiren Newjoy, sosyal medyadan başlattığı yarışmayla çocukların yaratıcılığını ve yeteneklerini destekliyor. Hayallerinin genç odasını çizen çocuklar resmini  #BenimHayalim etiketi ile Newjoy’un Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarında paylaşıyor.

Çocukların hayal dünyalarındaki odayı, rengârenk boyalarla resmedeceği yarışmanın kazananını, Newjoy’dan sürpriz hediyeler bekliyor.

#BenimHayalim hashtagı ile yarışmaya katılabilecekleri Newjoy sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/newjoytr/ https://twitter.com/newjoytr https://www.facebook.com/newjoytr/

Anne hassasiyetinde sağlıklı ve garantili ürünler…

Anne hassasiyetinde üretim gerçekleştiren Newjoy, sağlıklı, fonksiyonel ve şık tasarımlarını yedi yıl garanti kapsamına alarak, kalitesine olan güvenini ortaya koyuyor. Newjoy, özellikle gençlerin odalarını özgürce dekore etmelerine imkan veren ve sektörde inovasyon niteliği taşıyan akıllı mobilya tasarımları Smart serisi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor. Hareketli modüller ile gençlere odalarını özgürce dekore etme olanağı sunuyor.

Newjoy hk. / Editöre not:

Teknolojik altyapısı ve ürün çeşitliliği ile bebek ve genç mobilyası sektörünün iddialı oyuncularından biri haline gelen Newjoy, üretimde kalite anlayışı ve ürün çeşitliği ile anne ve çocuğun ortak zevkine hitap eden tasarımlar geliştiriyor. Kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci ürünleri ile özgün tasarımlar geliştiren marka,gelecek nesillere sağlıklı uyku ve keyifli yaşam alanları oluşturuyor.  Kısa sürede oluşturduğu 62 konsept mağaza ile sektörün en hızlı büyüyen markası haline gelen Newjoy, 30 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile bir dünya markası olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Sakarya-Hendek’te 40.000 metrekare açık, 17.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikada, son teknoloji makineler ile her yıl onlarca yeni koleksiyon geliştiren marka, yeni nesil anne ve gençlerin dünyalarına giriyor.

 

Share
324 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2