logo

02 Mayıs 2015

Nebati,(TÜMSİAD)Şanlıurfa Şubesi’ni ziyaret etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD)Şanlıurfa Şubesi’ni ziyaret etti.

0
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi Başkanı Mehmet sadık SADE ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan SADE ve üyelerle sohbet eden Nebati, bölge sorunları ve gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Toplantı öncesinde konuşan Nebati, TÜMSİAD’ı da AK Parti gibi aileden gördüğünü kaydetti.
Nebati, Şanlıurfa’nın 12 yıllık AK Parti iktidarında geliştiğini ve büyüdüğünü belirterek, kentin içerisinde yaşayanların bu durumu çok fark edemediğini kaydetti. Şanlıurfa’da 6 milyar TL’lik tarım desteği ve 24 milyar TL’lik kamu yatırımının yapıldığını hatırlatan Nebati, Şanlıurfalı iş adamlarına, kente sahip çıkmaları ve bölgeye yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

 

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sade Biz Akparti kurulduğundan buyana her zaman destek verdik ve akpartinin ülkemize güzel çalışmalar yaptığı takdirde yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum biz TÜMSİAD Ailesi Olarak hiçbir zaman şahsi ve kişisel sorunlarımızı bu camiamıza yansıtmadık biz Allah için ve ülkemiz için bir gayret içersindeyiz her ne kadar bazı zamanlar yerel yönetimlerle  fikir alışverişinde bulunduğumuz zamanlar ters düşmüş olsakta ama bizim merkezi hükümetimizle bu zamana kadar hiçbir problemimiz olamadı ve olamazda çünkü biz Tümsiad olarak gerek çözüm süreci gerekse cumhurbaşkanlığı çalışmalarında ilk biz destek verdik ve hükümetimizin yanında olduk ben bügün bizi ziyaret eden  akparti genel başkan yardımcısı sn Nureddin Nebati beye Çok Teşşekür ederim inşallah bu seçim Ülkemiz Ve milletimiz İÇİN hayır getirir bütün partilere başarılar diliyorum dedi.

Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2