logo

15 Haziran 2015

NEBATİ’DEN TEŞKİLATA VE SKM YE TEŞEKKÜR

13AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Nureddin Nebati SKM ve İl Teşkilatına ile düzenlenen toplantıda bir araya gelerek seçimdeki çalışmalar nedeniyle teşekkür etti. Nebati seçimden sonra Parti stratejileri hakkında bilgi verdine yapacağı hakkında sohbet etti. Daha Sonra Seçim koordinasyon merkezi (SKM) çalışanlarına ve İl Teşkilatına teşekkür etti.

Belediye Başkan Vekili Ahmet Kaytan konuşmasında şunları söyledi.” Bu güzide özellikle ümmetin geleceği için Ülkenin geleceği için Şanlıurfa’nın geleceği için bu organizasyonun başında bulunan daha sağlıklı bir sonuç almak için çaba sarf eden siz değerli arkadaşlarımı misafir etmekten Şanlıurfa Büyükşehir Başkan vekili olarak söylüyorum büyük onur duyuyorum. Türkiye’nin geleceği sin gibi saygı değer emek veren Karşılıksız özellikle hiçbir beklenti içerisinde olmadan yüreğini ortaya koyan insanların sayesinde daha aydınlık olacak diyorum dedi.”

İl Başkanı Beyazgül Şunları söyledi. “ Tabi seçimin kendisine uygun bir çalışma tarzı vardır. Bu çalışma tarzı içerisinde o an yapılması gereken ney ise yapılır. Bir seçimden çıktıktan sonrada onun kendine uygun yöntemleri vardır. Ben SKM yi şunu söylüyorum  başta Süleyman Elgün ve heyeti olmak üzere çok başarılı buldum. Görevlerinin bilincinde görev taksimi yaparak ve birbirinin görev alanına girmeyerek güzel bir çalışma yürüttüler. Bunun içinde çok gürültüye patırtıya gerek olmadı diye konuştu”.

“AK Partİ Milletvekili Nureddin Nebati Konuşmasında şunlara yer verdi. İnşallah Türkiye’nin yeniden dirilişinde önemli merhalelerden birisini bu süreçte yaşamış olacağız. 2 konuya değineceğim 1 tanesi SKM bugün ki toplantımız SKM ile öncelikle teşekkür ediyorum diye konuşmalarına devam etti”.

30 YILDIR SİYASETİN İÇİNDEYİM

“ 2011 seçimlerine kadar hep teşkilatlarda çalışan biri olarak söylüyorum. 2002 ve 2007 seçimlerinde de İstanbul SKM’lerin de çalıştım. Önemli 2 aylık bir süreyi kapsayan herkesin emeğini ortaya koymaya çalıştığı, hakikatten genin gündüzün bir birine karıştığı bir süreç bu süreçten inşallah anlımızın akıyla çıktık. Çünkü önemli olan şudur bir seçime ilişkin bir kurul oluşturulmuş bu kuruldada arkadaşlarımız gerekli bir şekilde verimli bir şekilde çalışmışlarsa görev tamamlanmıştır diye konuştu.”

TEŞKİLAT KARŞILIKSIZ EMEK SARFEDİYOR

“ Sonuçta teşkilat bir emek sarf ediyor, karşılığı olmaksızın emeğini ortaya koyarak bu 2 aylık süre zarfında herkes bir birine bazen kızar, bazen of der, bazen uf der, bazen yeter der ama sonuçta bir seçimde biter. Hepimizin yaşadığı şeydir bu biz bazen birilerine kızdık, bazıları belki iç geçirdi, bazıları belki diğerlerine bir şeyler söylemeye gayret etti. Kimi gözü ile, kimi sözü ile, kimi dili ile kimi duruşuyla ama şunu çok net olarak söylüyorum bütün seçimlerden sonra ister %50 oy alın ister %41 oy alın her türlü eksiklik teşkilata kesilir. Bu yerelde bir takım birilerinin hesap kitabı, birilerinin kendisini kurtarma gayreti, birilerinin iyi niyeti ile ortaya çıkan sözlerdir diyerek konuşmalarına son verdi”.

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2