logo

Nebati ve Özcan Harran ve Akçakale kırsalında; “Harran kararını vermiş; 12-0”

Halkın Hizmetkârları AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Nureddin Nebati ve Halil Özcan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Akçakale Tepecik (köy) Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi. Harran’ın kararını verdiğini, 12-0 olacağını belirttiler.

1..Nebati, Özcan ve beraberindekiler, Harran’da seçim çalışmaları esnasında önlerine çıkan çocuklara şapka ve kitapçık dağıttılar.

 

Nebati ve Özcan, “Biniicil Aşiretinden partimize tam destek. Harran Uzunyol köyü kararını vermiş hayırlı olsun. Kısaca Harran geneli kararını vermiş. 12-0 tamam inşallah” diyerek yine de ‘durmak yok yola devam’ sloganıyla çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini, bölgenin huzur ve refahının, İslam camiasının refahının Türkiye’ye bağlı olduğunu belirttiler.

 

Harranlı iş adamlarından turizmci Mehmet Reşat Özyavuz’un AK Parti Seçim Bürosu açılışına da katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili Nureddin Nebati, Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr.Halil Özcan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Ecz. Abdülhakim Ayhan ile birlikte AK Parti Akçakale ilçe teşkilatını da ziyaret ederek Başkan İbrahim Yıldık ve teşkilat mensuplarıyla fikir alışverişinde bulundular, tecrübelerini ilettiler.

12-0 için “Durmak yok, çalışmaya devam” diyerek ayak basmadık yer, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirttiler.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, Mısır’da katledilen Esma’nın abisi Ammar Biltaci ve Mursi dönemi Enformasyon Bakanı Sallah Mutewelly ve İhvanı Müslimin Genel Sekreteri Doktor Mahmut Hüseyin ile bir araya gelerek, onları teselli etti ve Musri hakkında verilen idam kararı ile ilgili fikirlerini ileterek, kararın kabul edilemeyeceğini belirtti.

 

Share
457 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2