logo

04 Mayıs 2015

NEBATİ MÜSİAD’I ZİYARET ETTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, Müslüman İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, bölge sorunları ve gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, MÜSİAD’ı da AK Parti gibi aileden gördüğünü söyledi.

1AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte MÜSİAD Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederekŞube Başkanı Abdurrahman Yetkin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet edip fikir alış verişinde bulundu.

MÜSİAD’da 6 yıl yönetim kurulu üyeliği yaptığını, halen daha Yüksek İstişare Kurulu’nda olduğunu belirten Nureddin Nebati, “İçerisinde yer almaktan çok keyif aldığım, mutlu olduğum bir kurum. MÜSİAD benim için çok önemli. Çünkü misyonu çok önemli. Çok önemli bir vizyon taşıyor. Yaptığı tüm işler de Allah rızasını gözetiyor. Hem de millete ne fayda sağlanabileceğini düşünüyor” dedi.

 

Millete mutlak şekilde fayda sağlıyor

Bir siyasetçinin veya yakınlarının kamu kurum ve kuruluşlarıyla iş yapmasından haz duyan birisi olmadığını belirtenAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, “Açık ve net olarak söylüyorum, MÜSİAD’daki bir arkadaşımızın meşru daireler içerisinde iş yapmasını isterim. Bu işleri yapsın ticaretini geliştirsin, para kazansın. Çünkü biliyorum ki; benim üyem hem zekatını hem sadakasını veriyor, hem de dürüst ve ahlaklı bir şekilde ticaretini yaparken, devlete, millete mutlak şekilde fayda sağlıyor. Bu açıdan çok önemli” diye konuştu.

 

Şanlıurfa AK Parti ile büyüdü

Nebati, Şanlıurfa’nın 12 yıllık AK Parti iktidarında geliştiğini ve büyüdüğünü belirterek, kentin içerisinde yaşayanların bu durumu çok fark edemediğini söyledi.

Şanlıurfa’da 6 milyar TL’lik tarım desteği ve 24 milyar TL’lik kamu yatırımının yapıldığını hatırlatan Nebati, Şanlıurfalı iş adamlarına, kente sahip çıkmaları ve bölgeye yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Share
274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2