logo

17 Mayıs 2015

Nebati, Mahalle Muhtarlarıyla; “4 yılda sorunlar hızla çözülecek”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati,  Viranşehir ilçesindeki yaklaşık 160 Mahalle Muhtarıyla tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıda Muhtarlarla tanışan Nureddin Nebati, muhtarların bölge sorunları ile ilgili sorularına cevap verirken eksiklikleri ise tek tek not aldı. Nebati, Urfa’dan ve Viranşehir’den beklenen desteğin verilmesi halinde Şanlıurfa Milletvekili olarak görev alacağı 4 yılda bütün sorunları süratle çözeceğini söyledi.

2

Doğum yeri olan Viranşehir’in kendisi için çok önemli olduğunu belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, “Viranşehir benim için çok önemli. Çünkü hem benim doğum yerim ve hemde aile çevrem burada yaşıyor. Tabiki doğduğum yöreye ve insanlarına hizmet etmekte en büyük görevimdir. Viranşehir ve Urfa’dan beklenen desteğin verilmesi halinde Milletvekili olarak seçilip görev yapacağım 4 yıl içerisinde bütün sorunları hızlı bir şekilde çözeceğime söz veriyorum” dedi.

 

Şanlıurfa’dan aday gösterildiğinden beri hemen her kesimden insanla görüşerek fikir alış verişinde bulunduğunu belirten AK Parti Genel başkan Yardımcısı Nebati, “Siz Muhtarlarımızla bir araya gelip sizlerle tanıştığımız, sorunlarınızı ve taleplerinizi dinlediğimiz, çözüm yolları ürettiğimiz gibi, bütün Sivil toplum kuruluşları ile de, Teşkilat mensuplarımızla da, Kanaat Önderlerimiz ve şehrimizin ileri gelenleriyle de görüşüp istişareler yapıyoruz. Seçim çalışmaları kapsamında açılan Seçim bürolarımıza da uğrayarak oradaki partililerimizle, vatandaşlarımızla, bizi sevenlerle tek tek tokalaşıyor, selamlaşıyor, varsa sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Hemen herkesle istişareler yaparak kendimize bir yol çiziyoruz. Tek düşüncemiz memleketimize ve insanlarımıza hizmet etmektir. Zaten 13 yıldır AK Parti iktidarı ile ülkemiz dünyanın sayılı ülkeleri arasına yükselmiş, adından söz ettirir hale gelmiştir. Artık kimseden borç istemiyoruz, biz borç verebilecek zenginlikteyiz. Hele komşumuz Suriye’de olan olaylara da çok üzülüyoruz. Allah o kardeşlerimize de yardım etsin. Bizler onları da kardeşimiz olarak kabul ediyor, elimizden gelen yardımı da esirgemiyoruz. Zaten inancımızın, dinimizin gereği de budur. Onlar muhacir ve bizim misafirlerimiz. Bizde ensar görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin de elinizden geldiğince Suriyeli kardeşlerimize yardımcı olduğunuzu biliyoruz. Onlara kapımızı da, gönlümüzü de açmışız. Tek dileğimiz bir an evvel Suriye’de olaylar durulsun ve onlar da yurtlarına, yuvalarına dönsünler” diye konuştu.

Share
325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2