logo

28 Nisan 2015

Nebati Harranlılarla buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Nureddin Nebati, seçim çalışmaları kapsamında Harranlılarla buluştu. Nebati, Harran’da % 95 oy almayı hedeflediklerini söyledi.

1...
12 Milletvekili adayı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile birlikte Harran’a giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Nureddin Nebati, aşırı sıcağa rağmen Harranlıların yoğun ilgiyle karşılandı.

1Harranlılara hitab eden AK Parti Genel Başkan yardımcısı Nurettin Nebati, gösterilen ilgi nedeniyle Harranlılara teşekkür ederek, “Bütün Urfa bizi bağrına bastı. Sizinle ne kadar gurur duysak azdır. Dosta düşmana, sevdiklerine, sevmediklerine, Urfa’ya, bütün Türkiye’ye, 12 Milletvekili adayına, AK Partiye, Ahmet Davutoğlu’na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve onların gönderdiği kardeşiniz Nureddin Nebati’ye sahip çıktığınızı gösterdiniz. Rabbimize şükretmenin, hamd etmenin zamanı. Çünkü tam 12 yıldır gecesini gündüzüne katarak hizmet üreten bir AK Parti iktidarı var. AK Parti iktidarı yaşadığı 10 seçimden sonra, şimdi 7 Haziran için, yine milletin huzuruna çıkıyor. Millete soruyoruz, Ey millet, ey Urfa, ey Harran, bizimle birlikte olmaya var mısınız? Biz sizinle varız, Allah’a inanıyoruz, bu millete güveniyoruz. Biz milletimize hizmetkar olmaya geldik ve milletimizden dua istiyoruz” dedi.
Suriyelilere kucak açarak dünyaya örnek oldunuz

Suriyelilere gösterdikleri destek nedeniyle Harranlılara teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Nureddin Nebati, “Bu milletin zengin olamaya ihtiyacı var. Bu milletin zenginliğini paylaşmaya ihtiyacı var. Harran, Allah sizden razı olsun. Öyle bir ensarlık yaptınız ki; yanı başımızda katledilenler nedeniyle kaçan, evlerini terk eden Suriyeli kardeşlerimize kucaklarınızı açtınız. Türkiye’ye de, dünyaya da iyi bir örnek teşkil ettiniz” diye konuştu.
Harran’dan büyük beklentimiz var

Cumhurbaşkanlığı, Genel ve Yerel Seçimlerde en büyük desteği Harranlılardan gördüklerini belirten Nebati, konuşmalarını şöyle sürdürdü;

“Harranlılardan yine en yüksek oyu bekliyoruz ve % 95 oy almayı hedefledik. Harran’dan büyük beklentimiz var. Cumhurbaşkanı’na en büyük desteği veren Harran, Yerel ve Genel seçimlerde en büyük desteği veren ilçe Harran. Sevgili Harranlılar, bende bir kardeşiniz olarak, bizi gönderen, bize güven duyan, ‘sen benim yardımcımsın, gideceksin, Urfa’ya hizmet edeceksin’ diyen Ahmet Davutoğlu Başbakanımıza ve Genel Başkanımıza bir sözümüz var. ‘30 yıldır benimle yürüyorsun, gideceksin Urfa’ya, bütün sorunları Ankara’ya taşıyacaksın. Adaletle hükmedeceksin. Helal işlere, doğru işlere bakacaksın. 12-0 yaparak, 11 arkadaşınla beraber en iyi şekilde görevini yerine getireceksin’ diyen Recep Tayyip Erdoğan’a sözümüz var. Allah’a şükür sağlamdayız. Çok iyi ilçe yönetimi ve teşkilatımız var. İlçe teşkilatımız, Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Milletvekili Halil Özcan ve biz size emanetiz. Sizden % 95 oy bekliyoruz. Harran olarak inşallah 1. olacağız. Çünkü Harran Belediyesi AK Partili, Büyükşehir Belediyesi AK Partili. 12 yıldır ülkeyi yöneten ve 7 Haziran’dan sonra % 50 ile 400 Milletvekili ile bu ülkeyi yönetecek AK Parti iktidarıdır.”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati ve Milletvekilleri mitingin ardından esnafları tek tek dolaşarak karanfil dağıttı, sorunlarını birebir dinleyerek, çözüm konusunda yardımcı olacağını belirtti.

 

Share
298 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2