logo

17 Haziran 2015

MUTLULUK VE HÜZÜN BİR ARADA YAŞANDI

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Abdullah Koçer Tuzla Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğüne atandı.

11535476_1660516257514918_1182974665_o

Yaklaşık 3 yıla yakındır hastanenin İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Abdullah Koçer, Tuzla Devlet Hastanesine İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak atanması sebebi ile çalışma arkadaşları tarafından veda programı düzenlendi.

hastane terfi

Mutluluk ve hüzün bir arada yaşayan çalışma arkadaşları Abdullah Koçer’e düzenlediği veda programında duygu dolu anlar yaşandı. Kısa bir konuşma yapan Koçer,birlikte çalıştığı arkadaşlarından ayrılmanın üzüntüsünü daha iyi bir hizmet için gideceği Tuzla Devlet Hastanesinde de başarılı çalışmalara imza atacağını vurguladı ve hepsine ayrı ayrı teşekkür etti. Hastanenin İdari ve Mali İşleri Müdürü Erdoğan Karabayır ise çalışma arkadaşlarının iş azminden memnun olduğunu daha iyi makamlara laik olduklarını belirterek yeni görevinden dolayı da Abdullah Koçer’i tebrik etti.Uğurlama törenine Sağlık Bakım Hiz.Mdr.Fatma Çırpı, Hastane Hizmetleri Otelcilik Müdürü Eylem Aşık, Hastane Hizmetleri Otelcilik Mdr.Yrd.Umut Çakmak, Hastane Başhekim Yrd. Dr Mustafa Kerem Yavuz, İdari Mali Hizmetleri Mdr.Yardımcıları Abdullah Şahin, Ömer Demirkoparan, Dilek Çavdar,İdari ve Mali Hizmetler Mdr Yrd Ali Sağlam, Saglik Bak.Hiz.Mdr.Yrd Şenay Zülfiye Ataç ve çok sayıda çalışan katıldı.

 

Haber/ Abdurrahman Yeşildağ

Share
2045 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2