logo

12 Mart 2016

MÜSİAD’dan Emniyet Ziyareti

7MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi’nin kurumsal ziyaretler kapsamında yapmış olduğu rutin ziyaretler Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti ile devam etti.

    Şube Başkanı Mehmet Çalışkan başkanlığındaki MÜSİAD heyetinde Başkan Yardımcıları Ahmet Boz,Mahmut  Çiçek ve Mithat Arhan,Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Demirkan,Mustafa Badıllı,Ömer Singan ile Genç MÜSİAD Başkanı Metin Kürkçüoğlu yanında MÜSİAD Üyeleri Dr.Eyüp Şelli,Osman Özyürük ve M.Sıtkı Aloğlu hazır bulundular.  

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı,MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.Pınarbaşı,MÜSİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek başarılı faaliyetlerini takdir ettiğini,bundan sonraki çalışmalarda da başarılar dilediğini söyledi.

  MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan ise yapmış olduğu değerlendirmede Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nın başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini,seçimlerden bu yana süre gelen ve hiçbir şekilde tasvip edilemeyecek olan terör olaylarının son bulması temennisinde bulunduklarını,emniyet güçlerimize Cenab-ı Allah’tan güç vermesini temenni ettiklerini belirterek,bu uğurda şehit olan gerek polis ve gerekse askerlerimize de yine Cenab-ı Allah’tan rahmet yakınlarına da sabırlar dilediklerini belirtti.

  Karşılıklı iyi niyet temennileri sonrası sohbet ortamında geçen ziyarette,Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı yapmış oldukları faaliyetlerden bahsederken iş dünyasından da destek beklediklerini söyledi.

  Yapılan ziyaret sonrasında çekimi yapılan toplu fotoğraf çekiminin ardından MÜSİAD’ın süreli yayınlarından oluşan dergi ve kitapçıklar da takdim eden Başkan Mehmet Çalışkan,OSB’de yatırımları olan üyelerimizin tesislerini gezme ve MÜSİAD Üyelerine yönelik gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına davet ettiklerini,yoğun mesaileri arasında ziyaretlerini kabulünden dolayı Emniyet Müdürü Sayın Eyüp Pınarbaşı’na teşekkür ettiğini yineledi.

 

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2