logo

08 Mayıs 2015

MUHTARLARIN SORUNLARI DİNLENDİ

97 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi, Karaköprü Belediyesi ve AK Parti Karaköprü ilçe Başkanlığı, Şanlıurfa Merkez ilçe mahalle muhtarlarını kahvaltıda bir araya getirdi.

Şehitlik Çamlık toplantı salonunda düzenlenen muhtarlar toplantısına; ev sahibi Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin yanı sıra, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Abdülkerim Gök, Halil Özcan, Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve 3 merkez ilçenin mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı Nurettin Nebati yaptı.

Nebati, “4 yılda Şanlıurfa’da birçok sorun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Yeni dönemde 7 Haziran’da 12-0’ı hedefleyen bir amaç ve bu doğrultudaki bir sonuçla biz Ankara’ya gideceğiz. Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in altına imza attığı her taahhüt bizim taahhüdümüzdür, söz verdiği her söz bizim sözümüzdür. Biz 12 tane milletvekili, Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer belediye başkanlarımızla birlikte sizlere çalışmaya dair söz verdik ve sözümü yerine getireceğiz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, AK Parti iktidarının sürmesi için 2023 hedefinde 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin çok önemli olduğunu söyledi.

Toplantıda konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ise, 2002 öncesi ve 2002 sonrasını herkesin hatırlaması gerektiğine vurgu yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise 4 yıl önce Şanlıurfa’dan milletvekili adayı gösterildiğinde çok sayıda proje sözü verdiğini, şimdi bunları yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Türkiye’nin, AK Parti iktidarları döneminde büyük gelişme kaydettiğini belirten Bakan Çelik, Şanlıurfa’nın da bu süreçte en fazla hizmet alan kentlerden biri olduğunu vurguladı.

Daha sonra muhtarlarla karşılıklı görüşü alış verişinde bulunuldu.

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2