logo

27 Mayıs 2016

MUHTARLARDAN BAŞKAN BAYDİLLİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

6Karaköprü ilçesinde bulunan merkez Mahalle Muhtarları, hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Toplantı odasında gerçekleşen ziyarete, 12 Merkez mahalle muhtarları katıldı. Başkan Metin Baydilli, muhtarlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Muhtarlar ise mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Baydilli’ye teşekkür etti.

Muhtarların adına konuşan Hasan Tut, “Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’yi ziyaret ederek sorunlarımızı kendisine ilettik. Başkanımız sorunların çözüme kavuşacağını söyledi. Başkanımızın hizmetlerinden dolayı mutluyuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarların yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Baydilli, yaşanılabilir daha güzel bir Karaköprü oluşturmak için muhtarlarla birlikte koordineli bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Mahallelerde yaşanan sorunları gidermek için çalışacaklarını ifade eden Başkan Baydilli, “Mahalle muhtarlarımız bizi ziyaret ederek mahallelerinde ki sorunlarını bize ilettiler. Bizde Karaköprü Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Mahallelerinde ki sorunları da yapacağımız çalışmalarla iyileştireceğiz. Eksiklikleri gidereceğiz. Ben muhtarlarımızın bize yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Share
204 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2