logo

reklam
04 Ağustos 2016

Müezzinoğlu: “Allah zalimlerin planını bozdu”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye’yi bölmek ve parçalamak amacıyla dış düşmanlar ile içteki hain işbirlikçilerinin yaptıkları planların Allah’ın izniyle ve milletin cesaretiyle bozulduğunu belirtti.  Müezzinoğlu, “Bilmiyorlar ki; planların üzerinde bir plan vardır. Ülkemizi yıkmak için yapılan planları yüce Allah (c.c) bozar. Allah (c.c), 15 Temmuz gecesi zalimlerin planını bozdu. Milletimiz cesaretiyle geleceğimizi şekillendirmiştir.”  dedi.1

Bağcılar Meydanı’ndaki vatan ve demokrasi nöbetine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, geçmişte dünyaya medeniyet sunan Türk milletinin yeni bir medeniyet hamlesi yaptığını söyledi.

Ülkemizin son 50 yılda büyük hainlikler gördüğünü hatırlatan Müezzinoğlu, ancak 15 Temmuz gecesi dış güçlerin maşası olan Fetö ile üniformalı teröristlerinin yaptığı hainliğin bir benzerinin daha yaşanmadığını kaydetti. Teröristlerin milletin silahıyla kadınlara, çocuklara, yaşlılara bile hiç acımadan mermi sıktığını anlatan Müezzinoğlu, şöyle konuştu: “Ancak, şanlı ecdadın torunlarının cesaretini hesap edemediler. Milletimiz F16 savaş uçağına, tanklara ve silahlara karşı göğsünü siper etti. 239 şehit verdik, iki bin 197 gazimiz var. Milletimiz yalnız kendi kaderini değil tüm ümmetin kaderini de üstlenerek hainlerin darbe teşebbüsünü önlemiştir.” şeklinde konuştu.

“MİLLETİMİZ DÜNYA 5’TEN BÜYÜK DİYEN LİDERİNE SAHİP ÇIKTI”

Türk milletinin aynı zamanda dünyayı sömüren ülkelere karşı çıkarak ‘dünya 5’ten büyüktür’ diyen liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığını da ifade eden Müezzinoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bilmiyorlar ki; planların üzerinde bir plan vardır. Ülkemizi yıkmak için yapılan planları yüce Allah (c.c) bozar. Allah (c.c), 15 Temmuz gecesi zalimlerin planını bozdu. Milletimiz cesaretiyle geleceğimizi şekillendirmiştir.”  

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2