logo

19 Haziran 2015

MOVAPARK 4. YILINDA!

Mardin’in ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi MOVAPARK, 4. Yaşını

BERDAN MARDİNİ konseri ve şaşırtıcı etkinliklerle kutluyor.

fhfhfgh

  1. Yıla özel etkinlikler!

                                                                             ADNAN AVUKA MARDİN

Açıldığı günden bu yana bölgesinde pek çok ilke imza atam Movapark 2015’te 4. yaşına giriyor. Bölgeye sağladığı istihdam başta olmak üzere sosyal yaşam alanlarıyla da göz dolduran Movapark 2015’te bölge için önem arz ediyor.

Movapark AVYM konumu ve içeriği itibariyle, açıldığı günden bu yana, artan ziyaretçi grafiği ve sürekli yenilenen mağaza karması ile dikkatleri çekiyor. Her gelir grubuna hitap eden marka karması, birbirinden keyifli etkinlikleri, Türkiye’nin 4. büyük Aqua parkı,  fuar alanı, sinema ve diğer sosyal alanlarıyla, modern çocuk eğlence merkezi, ulusal zeminde kabul görmüş cafe ve restorant alanların da  ziyaretçileri için ilkler yaşatıyor.

Movapark AVYM, alışveriş deneyimin en güzel katkısı pozitif gündem ile yeni ziyaretçi kazanmak ve sadakatimizi arttırmak anlamına geliyor. Tüm bu titiz çalışmalar hem ziyaretçi hem de avm içindeki mağazaların memnuniyetini arttıyor.

Açıldığımız günden bugüne ziyaretçileriyle sadakat bağı oluşturan, bu bağı daha da güçlendirerek yoluna devam eden Movapark’ın en önemli hedefimiz Mardin’in ve bölgenin buluşma noktası olmak.

 

Movapark, İnside AVM Yönetim Danışmanlığı’ndan aldığı yol gösterici bilgilerle sadece Mardin’in değil bölgenin cazibe merkezi haline geliyor. Bölgenin kültür-sanat ihtiyacını göz önünde bulundurarak ulusal konserlere ev sahipliği yapan Movapark, yakın gelecekte ziyaretçilerini şaşırtacak ve memnun edecek etkinliklerle bölgede ilk olmanın heyecanını taşıyor.  Mardin’de oluşturduğu yerel istihdam nedeniyle bölge halkıyla ayrı bir gönül bağı oluşturan avmnin söylemi “Movapark, sadece alışveriş merkezi değil bir yaşam merkezi”

 

İmza günümüzde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Share
508 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2