logo

05 Şubat 2016

Minyatür Sanatçısı Taner Alakuş ile Seminer&Workshop

“Sanattan Yaşama” isimli geniş kapsamlı bu proje, minyatür sanatçısı Taner Alakuş’un seminer&canlı performansı (workshop)  ile devam edecektir.10

Tüm sanatseverler dostlarımızı, 23 Ocak 2016 saat: 12:00-15:00 arasında gerçekleşecek seminer & canlı performansa (workshop) bekliyoruz.

 

Minyatür Sanatçısı Taner Alakuş, minyatür sanatı ve proje hakkındaki düşüncelerini şu sözleri ile açıklamaktadır.:

 

“Minyatür sanatı, benim için bir yaşam biçimdir. Sanatla çocuklara ulaşacak bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak ve bu amaca yönelik destek vermek benim için en önemli misyondur. Minyatür alanındaki birikimimi ve tecrübelerimi sanatseverler ile paylaşacak olmaktan dolayı çok mutluyum. “

 

Proje yöneticileri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesi adına Güzin Gürsoy ile dernek üyesi Ressam Günsu Saraçoğlu ve Ressam Dilşad Atasoy tarafından “Sanattan Yaşama” Projesine ilişkin düşüncelerini şöyle aktarmaktadırlar.:

 

“ Sanat ve çocuk ekseninde hizmet eden bir proje hayalimizi ÇYDD ile gerçekleştirme şansını bulduk. Bu proje kapsamında, alanlarında önde gelen sanatçılarımızı ve sanatseverleri aynı platformda bir araya getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

“Sanattan Yaşama” projesi bünyesinde gerçekleştirilen; Suluboya Sanatçısı Saim Altuncu, Seramik Sanatçısı Hülya Günel, Mozaik Sanatçısı Süha Semerci seminer&workshop etkinlikleri sanatseverlerden büyük ilgi görmüştür. 23 Ocak 2016 tarihinde Sanatçı Taner Alakuş tarafından gerçekleştirilecek olan minyatür seminer&workshop etkinliği ile yola devam ediyoruz.

 

Proje kapsamındaki tüm etkinliklerimize katılımın ücretsiz olduğunu özellikle belirtmek istemekteyiz. Sanatseverleri etkinliğimize davet ediyoruz.”

 

Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2