logo

MİNİKLERDEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL PERFORMANS

Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Müzik Akademisi’nde, anneler günü etkinliği düzenledi.

 Halkalı’da bulunan Müzik Akademisi binasında Atakent Dergisi’nin işbirliğiyle gerçekleşen kutlama programına Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz başta olmak üzere Atakent sakinleri katıldı.9c0635b9d8ae61e46cdae14acb590865

“SEVGİ DEYİNCE AKLA ANNELER GELİYOR”

Herkesin anneler gününü kutlayarak tüm annelere çiçek takdim eden Temel Karadeniz, “Annelerimiz bizim kutsal varlıklarımız. Sevgi deyince akla anneler geliyor. Ahirete intikal eden annelerimize rahmet diliyorum. Annesini kaybedenlerin gözlerindeki o hüznü görebiliyorum. Umarım annelerimiz hayattayken onların kıymetini biliriz” dedi.1.

PERFORMANSLARIYLA GÖZ DOLDURDULAR

Küçükçekmece Müzik Akademisi velisi, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu  Çağrı Okyar’ın öğrencileri ise kendi anneleri ve tüm anneler için piyano, flüt ve klarnet performanslarını sergiledi. Küçüklerin solo konseri büyüklerden tam not aldı. Anneler günü dolayısıyla çocuklarını izleyen anneler duygu dolu anlar yaşadı. Çağrı Okyar’ın kızı Derya İpek Okyar ve oğlu Efe Okyar ise keman çalarak annesinin anneler gününü kutladı.

Program sonunda ise Temel Karadeniz performans sergileyen öğrencileri tebrik ederek sertifika verdi.

Share
214 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2