logo

23 Nisan 2015

MİNİKLER RESİM SERGİSİ AÇILDI

023 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Ressam Necmi Kaya’nın gözetiminde Bahçelievler Anaokulu öğrencilerinin yapmış oldukları resimler görücüye çıktı.

Karaköprü Belediyesinin öncülüğünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, miniklerin yapmış olduğu resim sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Piazza AVM’de gerçekleşen açılışa Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Eşi Sema Çiftçi’nin yanı sıra, Vali Yardımcısı Aylin Duman Kırcı,  Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik’in eşi Ebru Şenlik, minik öğrenciler ve veliler katıldı.

aSerginin açılışını Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, Vali Yardımcısı Aylin Duman Kırcı, Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik’in eşi Ebru Şenlik miniklerle birlikte yaptı.

Sergi açılışında bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Aylin Duman Kırcı, “23 Nisan sebebiyle minikler resim sergisini açıyoruz. Ben başta Belediye Başkanımız olmak üzere bütün velilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza ve Karaköprü Belediyemize, okul idaremize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise, “Tabi bugün 23 Nisan… Bahçelievler Anaokulumuzun düzenlemiş olduğu bir sergi. Bizlerde bu sergiye okulumuza, çocuklarımıza, çocuklarımızın geleceğine, onların yeteneğine bir nebze olsun katkıda bulunuyoruz. Müthiş dünyalarını resimlerine yansıtmışlar. Ben hocamızı kutluyorum. Emeği geçen herkesi tüm öğretmenlerimizi burada tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Çocuklarımız içinde 23 Nisan’a gelmiş olması güzel oldu. Hepsinin 23 Nisan Ulusak Egemenlik ve Çocuk Bayramları kutlu olsun diyorum” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından resim kursuna katılım gösteren minik öğrencilere katılım belgesi verildi.

Bu arada minik öğrenciler 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşarken çocukların yaptığı resimlerin yer aldığı sergi yoğun ilgi gördü.

 

 

Share
676 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2