logo

22 Nisan 2016

MİNİK BAŞKAN KOLTUĞU DEVRALDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamına minik İbrahim oturdu.

61f7390e-06c8-4f87-b696-7599075a257c

Karaköprü Yüzüncü Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi olan İbrahim Karabağ, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsa Kızıldemir’i makamında ziyaret etti.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan etkinlikleri kapsamında bir günlüğüne temsilen Başkanlık koltuğunu devralan minik Başkan İbrahim Karabağ, Şanlıurfa’da her caminin yanında kitap okuma salonlarının yapılmasını, suyu bilinçli kullanma hakkında halkın bilgilendirilmesi için etkinliklerin yapılmasını, çocukların oyun oynama alanlarının genişletilmesini, okullarda kantinlerin bahçeye yapılmasını ve okul bahçelerine bank ve kamelyaların yapılması talimatlarını verdi.

 

Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Vekili İsa Kızıldemir, kendisine iletilen talepleri dikkatle dinleyerek ilgili daire başkanlıklarına iletileceğini belirtti.

 

Günün anısına çocuklara hediyeler veren Kızıldemir, Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklara yönelik her türlü eğitim ve sosyal desteklerini sürdüreceklerini söyledi. Kızıldemir yaptığı konuşmada “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 96. yıldönümünde çocuklarımızla buluştuk. Onların talep ve önerilerini dinledik. Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımız bizim için en değerli varlıklardır. Bu yüzden çocuklarımızın talep ve istekleri doğrultusunda elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

Share
211 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2