logo

18 Mart 2016

MİLLETVEKİLİ YILMAZTEKİN’DEN BAŞKAN BAYDİLLİ’YE ZİYARET

4AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti. Başkan Baydilli, Milletvekili Yılmaztekin’e ilçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler verdi.

AK Parti Milletvekili Kemallettin Yılmaztekin ve beraberindekiler Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Baydilli, Milletvekili Yılmaztekin ile bir süre sohbet etti. Başkan Baydilli, İlçede yapılan çalışmalar ve projeler hakkında, Milletvekili Yılmaztekin’e bilgiler verdi. Milletvekili Yılmaztekin, hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı Başkan Baydilli’ye teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, “Metin Baydilli kardeşimi ziyaret ettim. İstişarelerde bulunduk. Memleketimize, Karaköprü’müze ve Şanlıurfa’mıza yönelik çok güzel projeleri var. Onları izledik. Gördük. Zaten çok başarılı olacağı kanaatindeydim. Bu başarısını bu projeleri ve daha büyükleri ile devam ettireceğinden hiçbir şekilde şüphemiz yok. Kendisini çok daha güzel yerlerde görmek ve bu güzel projelerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ise “Vekilimiz Kemalettin Yılmaztekin bizi ziyaret ettiler. Kendisine teşekkür ediyoruz. Vekillerimiz söyledikleri ve vaat ettikleri gibi her zaman Şanlıurfa’da bulunup, Şanlıurfa’nın projelerini takip ekip, Şanlıurfa için en güzel olan neyse ve Şanlıurfa’mızın kalkınması için ne yapılacaksa en iyisini yapmak için yanımızda bulunuyorlar. Hafta sonu olduğu zaman tüm vekillerimiz Şanlıurfa’mıza gelip sahaya iniyorlar. Vatandaşlarla sohbet ediyorlar. Belediyelerimizi ziyaret ederek neler yaptığımızı inceleyip, projeler hakkında bilgiler alıp takipçisi olacaklarını dile getiriyorlar. Ben buradan Tüm Vekillerime ve özellikle Kemalettin Yılmaztekin vekilime çok çok teşekkür ediyorum. Bizi ziyaret edip daha güzel bir Karaköprü için ne yapabiliriz dediği için ben teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

 

Share
242 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2