logo

16 Haziran 2015

MİLLETVEKİLİ BAYDEMİR’DEN ŞUTSO’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

DSC_0099

Genel Seçimlerde Halkların Demokratik Partisi’nden Şanlıurfa Milletvekili seçilen Osman Baydemir ile beraberindeki heyet, Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’e bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde HDP Şanlıurfa Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Osman Baydemir, sivil toplum kuruluşları ve kurumlara yönelik gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretleri kapsamında ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret etti. Başkan Ertekin, Osman Baydemir ve beraberindeki heyeti Göbeklitepe Toplantı Salonu’nda ağırladı. Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ertekin, seçim sonuçlarının hayırlara vesile olması temennilerini ileterek ilimizin sorunlarının çözümüne ilişkin tüm çalışmalarda ŞUTSO olarak işbirliği içerisinde olabileceklerini ifade etti.

Milletvekili Osman Baydemir ise Şanlıurfa halkının verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaklarını vurguladı.

Gerçekleşen ziyarette Başkan E. Sabri Ertekin’in yanı sıra ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uludağ, Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Güneş, Meclis Üyeleri Abdullah Kaplan, Abdurrahman Acı, Mehmet Durmaz, Mehmet Erdem, Mehmet Gökmen, Mustafa Sonekinci,  Ömer Melik, Genel Sekreter Faruk Yaşar hazır bulundu.

Share
239 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2