logo

reklam
11 Nisan 2017

MHP’li Arif GÜLEN`den referandum açıklaması

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Arif GÜLEN, referandumda niçin ‘EVET’ diyeceği konusunda yazılı bir açıklama yaptı.

KAMUOYUNA SAYGIYLA…

Değerli dostlarım, arkadaşlarım, akraba ve öz kardeş kadar yakınım dünyanın en büyük ailesi Ülküdaşlarım; 16 Nisan 2016 Pazar günü ben referandumda “EVET” diyeceğim.

Ülkemiz ve mensubu Necip Milletimiz 15 Temmuzda ciddi bir sınav vermiştir. Bu sınavı verenlerin ve o gece DEVLET’i tanıyanların başında da sayın Cumhurbaşkanı gelmektedir.

MHP kurumsal siyaset ve politikasından ödün vermemiştir. Bilakis sayın Cumhurbaşkanı ve AKP politikasını MHP’nin çizgisine çekmiş ve bizim söylemlerimizi benimsemişlerdir.

OHAL, HDP’lilerin gözaltı ve tutuklanmaları, Sürdürülen Terör politikasının tamamı vb…

Milli şuur ve şüheda adeta MHP’nin gözetimine ve emin ellerine bırakılmıştır. Bizim ne derdimiz ne de sevdamız Recep Tayyip Erdoğan değildir ve olmayacaktır. Bizim bir tek derdimiz ve sevdamız vardır O da VATAN’dır, bu da ilelebet böyle kalacaktır.

Hayır diyecek olan dostlarım ve Ülküdaşlarım, Bizim dostluğumuz ve Ülkücülüğümüzün dozu yada ölçüsü ebetteki bu referandum değildir. Ben isterim ki EVET deyin . Ama Hayır diyeceklere de saygım sonsuzdur. Zaten demokrasi dediğimizde tamda bu değilimdir. Lidere sadakatle yetiştik. Buna rağmen yeri geldi ebetteki eleştirdik. Lakin Haddimizi aşmadan yapıcı ve edeple…

Ülkem, Bayrağım ve Milli Değerlerim için “EVET” diyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Arif GÜLEN

Share
178 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2