logo

MERCEKHABER YAYIN KURULU 21’E ÇIKTI

Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu aldığı ortak kararlar doğrultusunda Yayın Kurulu sayısını 12’den 21’e çıkardı.

YAYIN KURULU.

Mercekhaber Gazetesi İbrahim Biter’in başkanlığında aldığı kararlar bir bir uygulanıyor. Geçen ayın toplantısında alınan kararlar doğrultusunda Yayın Kurulu her geçen gün artmaya devam ediyor. Aramıza katılan Eğitim camiasından  Mehmet Gürdaş, Anadolu Yakası Pazarcılar Oda Başkanı Mehmet Emin Yarar ve DİTAV İstanbul Şube Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın ilk toplantıya resmi olarak iştirak ettiler.

YAYIN KURULUU

Üsküdar Fethi Paşa Korusunda bir araya gelen Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu, yemeğin ardından toplantısına başladı. Toplantıda ilk defa alınan kararlar, karar defterine yazıldı. Yeni Katılımcılarla tanışma sonrası fikirler alındı.

 

İlk konuşmayı yapan Başkan İbrahim Biter yayın Kuruluna yeni katılım sağlayan Mehmet Emin Yarar, Aydoğan Ahıakın ve Mehmet Gürdaş’a katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti belirtti. Başkan Biter Gündemi belirleyerek yapılacak ziyaretlerle ilgili istişarede bulundu. Bir sonraki ay ailece yapılacak toplantı kararını oy birliğine sunan Biter, daha sonraki aylar için de öneride bulundu.

YAYAIN KRULU

Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu’na yeni katılım sağlayan Gürdaş, Ahıakın ve Yarar, yapılan davetten memnuniyet duyduklarını katkı sağlamak için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini özellikle belirttiler. Bu oluşumda birlikte hareket etmekten de mutlu olduklarını ifade ettiler.

YAYIN KURULU,

 

Share
960 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2