logo

16 Şubat 2016

Mercekhaber Fethi Paşa Korusunda toplanarak önemli kararlara imza attı

Mercekhaber Gazetesi’nin Yayın Kurulu her ay yapmış olduğu rutin toplantısını yine Üsküdar Fethi Paşa Korusu’nda gerçekleştirdi.

1

Mercekhaber Gazetesi her yapmış olduğu rutin toplantısını yine Fethi Paşa Korusunda yaparak önemli kararlara imza attı. Yayın Kurulu İbrahim Biter Başkanlığında toplanırken ilk kez misafir olarak Mercekhaber ailesine katılan ve eğitimin önde gelen simalarından olan Mehmet Gürdaş yayın kurulu toplantısını değerlendirdi. Organize olmuş bir gazetede bulunmaktan mutlu olduğunu ifade eden Eğitimci Gürdaş, elinden gelen katkıyı sunacağını ifade etti.

 

Açılış konuşmasını yapan Yayın Kurulu Başkanı İbrahim Biter, gecede ev sahipliğini üstlenen çiçeği burnunda Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Hakkı Sezgin’e teşekkür ederek sofra duası yaptı ve ardından Ağabeyi vefat eden Gazetenin İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli’ye başsağlığı dileklerinde bulundu. Şampiyonluk kupasını müzesine götüren Reşitpaşaspor Kulüp Başkanı Adnan Güven’i de gösterdikleri üstün başarıdan dolayı da tebrik ettiler. Güven ve Canbekli ise gösterdikleri ilgiden dolayı hepsine teşekkür etti.

 

Başkan Biter 5 maddeden oluşan gündemi sıraladı. Gazetenin en az 15 günde bir çıkmasına, Yayın Kurulundan işinden dolayı ayrılan İş adamlarının onaylanmasına karar verilirken, Aidatların arttırılması ve Yayın Kurulunun 21’e çıkarılması kararını sundu. Gazetenin dağıtımıyla ilgili bölgeleri de kesinleştiren Biter, Yayın Kurulundaki iş adamlarının da önerilerini oy birliğine sundu.

 

 

Share
578 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2