logo

24 Mayıs 2015

MERCEK HABER’DEN BAŞHEKİM GÜLÜM’E PLAKET

Mercek Haber Gazetesi Yayın Kurulu üyesi Mustafa Hakkı Sezgin Şanlıurfa Tabipler Odası Başkanı ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi-Başhekimi Doç.Dr. Mehmet GÜLÜM’ü makamında ziyaret etti.

gülüme plaketSezgin; Şanlıurfa’daki vatandaşların il dışına gerek kalmadan Şanlıurfa’da tedavi görmesi ve Şanlıurfa halkına sağlık alanındaki başarılı hizmetleri nedeni ile Mercek Haber Gazetesi olarak teşekkür plaket takdim etti.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi-Başhekimi Doç.Dr.Mehmet GÜLÜM; Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgenin en büyük ve en kapsamlı hastanesi konumundadır. Bundan dolayıdır ki vatandaşlarımızın bizlerden ve hastanemizden beklentileri oldukça yüksektir. Sağlık alanında hastanemiz bölgenin en modern sağlık kuruluşudur. Alışılageldik hastane modelinden ziyade 3.Basamak sağlık kuruluşuna yakışır bir şekilde kaliteli, hızlı, ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Başarı; tecrübeli, disiplinli ve eğitimli kişilerin birlik ve beraberlik içerisinde yekvücut olarak çalışıp elde edebileceği bir değerdir. Kısacası bir ekip işidir.

Bu plaketi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği başta olmak üzere idari yönetim kadromuz ve tüm personellerimiz adına alıyorum.

Sağlık alanında yapılan çalışmaların medya mensupları tarafından takip edilmesi ve takdir edilmesi tüm sağlık personeli üzerinde olumlu etki yapacağı muhakkaktır dedi.

Share
561 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2