logo

reklam

Mercek Haber Gazetesi Şanlıurfa Haber Müdürü Mehmet TANKÇI Yeni eğitim ve öğretim yılın Mesajında şunları dile getirdi

Mercek haber gazetesi şanlıurfa
Haber müdürü Mehmet TANKÇI
Yeni eğitim ve öğretim yılın
Mesajında şunları dile getirdi
fb_img_1468487553472-1

 

Değerli Öğretmenlerimize ve Anne-Babalar ve Sevgili Öğrenciler; Uzun bir tatilin ardından bugün bir eğitim-öğretim yılına daha huzur ve güven içinde girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl ilk kez başlıyacak oalan öğrencilerimize ve arkadaşlarına ve okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımıza ve bu onurlu mesleği seçen değerli öğretim görevlilerimize 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum.

Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı, birer yetişkin olarak, yaşayacağımız hayatın temeli ve teminatı olacaktır.

Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Eğitimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir.hayırlara vesile olması dileklerimle ‘

Share
633 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2