logo

reklam
08 Nisan 2016

Mehmet Yavuz’dan Polis Haftası Mesajı

10 Nisan Polis bayramı münasebetiyle Şanlıurfa Şehit Aileler Derneği yönetim kurulu başkanı Mehmet Yavuz basın açıklaması yayınladı.1
 “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne, milletimize yönelecek  şer odaklarının saldırılarını önleyen ve her karışı şehitlerimizin kanları ile sulanmış bu cennet vatan toprakları üzerinde milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşamasını temin eden polis teşkilatımızın 171. kuruluş yılı nedeniyle, her kademede görev yapan emniyet mensuplarımızı kutluyorum.
10 Nisan, Polis Günü Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
 Bu duygu ve düşüncelerle; emniyet teşkilatımızın 171. kuruluş yıldönümü vesilesiyle görevlerini ifa ederken Şehitlik mertebesine erişmiş olan polislerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor, Gazilik onuruna erişen polislerimizi, teşkilatın emekli olmuş personelini, ilçemizin ve vatanımızın her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını  saygıyla  selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Share
319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2