logo

14 Mart 2016

Mehmet Yavuz’dan Ankara’daki Saldırıya Kınama

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Ankara’daki üçüncü terör saldırısını kınadı.11
Başkan Yavuz, yaptığı açıklamada, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diledi.
Terör saldırıları karşısında bütün ülkenin tek vücut olarak hareket etmesini gerektiğini vurgulayan Başkan Yavuz, Türkiye’nin siyasi ve ekonomik olarak güçlenmesinden rahatsız olan iç ve dış güçler, bu ortamı bozmak ve Türkiye’de iç çatışma ortamı yaratmak için harekete geçti. Terör örgütlerini kullanarak ülkemizi ve milletimizi hedeflerinden uzaklaştırabileceklerini sananlar, yanıldıklarını göreceklerdir. Bu alçak saldırı, hangi hain odaklar tarafından düzenlenmiş olursa olsun, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozamayacaktır dedi.
Başkan Yavuz, ülkenin huzurunu bozmaya yönelik terör saldırıları karşısında herkesi kenetlenmeye ve sağduyulu davranmaya da çağırarak, sözlerini şöyle tamamladı:
Ankara’da hain terör örgütünün sivillere yönelik gerçekleştirdiği saldırı neticesinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için acımız sonsuzdur. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik bu alçak saldırılar karşısında Türk milleti olarak kenetlenmeliyiz. Çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan insanlık dışı saldırıları lanetliyor, saldırılarda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, milletimize başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Share
341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2