logo

23 Kasım 2015

MECLİS BAŞKANI İLETMİŞ’TEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

1Mesajında, Öğretmenliğin, sabır, özveri ve emek isteyen bir meslek olduğunu vurgulayan Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, şöyle devam etti:  “Çocuklarımızın ve gençlerimizin topluma faydalı bir birey olarak yetiştirilmesinde önemli bir görev üstlenen ve bedeli hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar önemli bir görevi icra eden öğretmenlerimizin geleceğimizin güvencesi olduğu gerçeğini biliyoruz.

En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak eğitim ve öğretimi mühim bir vazife olarak benimseyen, bugün sahip olmaktan gurur duyduğumuz evlatlarımızı yetiştiren öğretmenlerimiz, her türlü hürmet ve saygıyı hak etmektedir.  Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatta olanlara ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

 

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2