logo

29 Ağustos 2015

MECLİS BAŞKANI İLETMİŞ, ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.  17

30 Ağustos Zaferi’nin, sadece Türk milletinin değil, hürriyet ve bağımsızlığı için mücadele veren birçok millete yol gösterici olması açısından da önemli olduğunu dile getiren Meclis Başkanı İbrahim İletmiş mesajında şunları kaydetti: “30 Ağustos, milletimizin her türlü yoksulluğa ve olumsuz koşullara rağmen, hürriyetinden asla vazgeçmeyeceğini tarihe yazdığı bir kahramanlık destanıdır. Bu destan Türk askerinin kudret ve kahramanlığının göstergesi; aynı zamanda milletimizin birlik ve bütünlüğünün de en önemli göstergesidir. 30 Ağustos Zafer Bayramı, milletimizin kendi kaderini birlik, beraberlik ve vatan sevgisiyle yazdığı gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Kurtuluş Destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zaferi Bayramımızı kutluyorum” dedi.

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2