logo

20 Haziran 2015

M’Bia skandalı!

rlbtR_1415712596_7471

Trabzonspor’da Stephane Mbia, transferi tam bir yılan hikayesine döndü. Önceki gün Trabzon’a gelen ve taraftarların karşıladığı Mbia, sağlık kontrolünün ardından dün de resmi imzaya atması bekleniyordu. Ancak bordo-mavililerle anlaşamayan oyuncu gece Trabzon’dan ayrılarak Sportif Direktör Süleyman Hurma ile birlikte İstanbul’a gitti.

İstanbul’dan bu transferle ilgili gelişmeler beklenirken Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı.

Hacıosmanoğlu, “M’bia ile anlaşma yaptık. Ama resmiyete dökmedik. Elden kaçmasın diye dün tesislerde ön protokol yaptık. Fakat orada bir madde vardı. O maddeden oyuncuyu vazgeçiremedik. İmza parası sorun değildi. Yıllık 2.6 milyon Euro garanti paraya da evet demiş ve imzalamıştık. O maddeden onu vazgeçirebileceğimizi düşündük. O madde de ‘Alacaklarında 15 günden fazla gecikme olursa serbest kalır. Ayrıca her geçen gün için 5000 euro faiz alır’ ifadesi vardı. Dün görüşmeleri bırakıp gitmesin diye kabul etmiş gibi gözüktük. Ancak bugün görüşmelerin başladığını borsaya bildirip resmi adımları başlatınca o maddede esneklik yapmasını ve bu süreyi 45 güne çıkarmasını istedik. Fakat burnundan kıl aldırmadı. Süleyman beyle İstanbul’a geldi. Ben İstanbul’dayım. Süleyman beye ‘onu gönder’ dedim. O da İstanbul’da kendisiyle vedalaştı. Şu an Süleyman beyle kendi ofisimdeyim. Çok daha iyi oyuncular alacağız. Kimse hayal kırıklığı yaşamasın”dedi.

Share
239 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2