logo

02 Mayıs 2015

Mazhar Hoca AK SKM’de; “SKM çalışılırsa o kadar başarı elde edilir”

1AK Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof.Dr. Mazhar Bağlı, İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığını ziyaret etti. SKM birimlerini tek tek gezerek hal hatır sorup çalışmalar hakkında bilgi alan Prof.Dr.Bağlı, daha sonra SKM Başkanı Süleyman Elgün ile fikir alışverişinde bulundu.

SKM’ler seçimlerin esas beynini oluşturmaktadır

SKM’nin önemine değinen AK Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof.Dr. Mazhar Bağlı, “AK Parti Seçim koordinasyon Merkezleri gerçekten seçim döneminin bel kemiğini oluşturan işler yapmaktadırlar. Burda da ben bütün bileşenleriyle, gerekse SKM Başkanı Süleyman Beyle, gerek diğer arkadaşların çok büyük bir fedakârlıkla, canla başla çalışarak, planlı-programlı herşey bilgisayar ortamında sistematik olarak yürütmüş olduklarını gördüm. Bundan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Nerede nasıl bir söz söylenmesi gerekiyorsa bunu planlayan arkadaşlarımız bizim bir nevi elimiz, kolumuz, gözümüz olmuşlardır. Bütün seçim dönemlerinde esas çalışmaları belirleyen ve seçim kazandıran sahiden Seçim Koordinasyon Merkezleridir. Bunu burada bulunduğum için söylediğim düşünülmesin. Seçim Koordinasyon Merkezleri bütün seçimlerin esas beynini oluşturmaktadırlar. Burada ne kadar çok canla başla çalışılırsa o kadar başarı elde edilir. Ben burada arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin büyük bir fedakârlıkla, büyük bir özveriyle çalışmış olduklarını gördüm. Gözümüz arkada değil. Kendilerine müteşekkiriz. İnşaallah 8 Haziran’da 12 – 0 yapmak suretiyle bunların göstermiş oldukları çabanın ve yorgunluğun büyük bir zaferle neticelenerek bütün yorgunluklarını atarak büyük bir şölene dönüşeceğine inanıyorum” dedi.

 

12 Vekilimizi Ankara’ya göndereceğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Süleyman Elgün ise, “Vekillerimiz çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Sayın Mazhar Bağlı Bey de çok değerli bir adayımız. Urfa için çok önem arz ediyor.  Tabi ilçe ilçe, cadde cadde dolaşırken sağ olsunlar zaman ayırıp bizi de SKM çalışmalarını yerinde görmek için ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.  Vekilimizle birlikte inşaallah diğer 12 Vekilimizin tamamını biz 8 Haziran’da Ankara’ya göndereceğiz. Çalışmalarımızın tamamı bunun için. Ve SKM kadromuzda çalışan herkese, Vekilimizin teşekkür ettiği gibi bende teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Share
581 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2