logo

reklam

“Maveraya Giden Sır” Okurlarıyla Buluştu

 

maveraya-giden-sirEğitimci- Yazar Talip Demir’in yeni kitabı “Maveraya Giden Sır” adlı romanı okurla buluştu. Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti üyesi de olan Talip Demir’in yeni kitabı okuyucu tarafından oldukça ilgi gördü.

Daha önce yazdığı, “Herkes Okumasın” adlı şiir kitabı, “Oğlum Okuyacak” adlı romanından sonra “Maveraya Giden Sır” adlı romanı ile kısa sürede okuyucuların beğenisini kazandı. 

Yayınlanalı daha henüz bir hafta kadar olan kitap okuyucunun büyük ilgisi ile karşılaştı. İnternet üzerinden ve kitapçılarda satışa sunulan bu değerli esere ilgi büyük.

“Tevfik ile Feride mutlu yuvalarında ikinci çocuklarını beklemekteydiler. Her şey ne de güzel yolunda gitmekteydi! Ta ki o geceye kadar…”

Bu eserde o geceyi ve… 

***
“Hayallerini ne kadar zorlarsa zorlasın, hatırlayamayacak kadar küçük yaşta babasız kalmak ne kadar zordur değil mi? Bu zorluğu kalemler, kelamlar anlatabilir mi? “
***
Sizin hiç en yakınınızdan dahi saklamak zorunda olduğunuz bir sırrınız var mı?”
***
“İnsanlar sırlarıyla mı yoksa sırlarından dolayı mı göçer?”

Kısacası….

‘Maveraya Giden Sır’ adlı bu eserde toplumu hasta eden unsurlara karşı onu iyileştirme gayreti sarf eden, bizi biz yapan değerlerin mücadelesini bulacaksınız.

Keyifli okumalar…

Talip DEMİR  (Eğitimci – Yazar)

Kimdir?

    1969 yılında Bursa’nın Orhaneli İlçesi’nin Baloğlu Mahallesi’nde doğdu. İlköğrenimini burada tamamladı. Ortaokul ve liseyi Bursa Merkez İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Çocukluk ve gençlik yıllarının ilk bölümü Bursa’da geçti.

   Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ni bitirerek öğretmen oldu. İlk görev yeri olan Bingöl’ün Genç İlçesi’nde zorunlu hizmetini tamamladı. Askerlik hizmetini Muş’un Bulanık İlçesi’nde asker öğretmen olarak yaptı.

  İstanbul’un Pendik İlçesi’nde Adil Erdem Bayazıt Ortaokulu’nda müdür yardımcısı olarak eğitim hizmetini sürdürmekte olan yazar, evli olup üç çocuk babasıdır. Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve dostumuz Talip DEMİR’in yeni kitabının hayırlara vesile olmasını diliyor ve tebrik ediyoruz.

MEHMET ZENGİN

EĞİTİMCİ-GAZETECİ-YAZAR

MERCEKHABER GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ

ULUSLARARASI YAZARLAR VE GAZETECİLER CEMİYETİ GENEL SEKRETERİ

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN 

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN 

 

Etiketler:
Share
824 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2