logo

reklam

Marmara Mardinliler Derneği (MARMADER)Yazıcıyı Konuk Ediyor

Kurucu Başkanlığını İş adamı Ahmet Fuat Bodur’un yaptığı Marmara Mardinliler Derneği (MARMADER) Referandum Sürecini anlatmak üzere Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı eski bakan Hayati Yazıcı’yı konuk ediyor.
Yazıcı ,Dolapdere Crown Plaza’da Kahvaltılı bir toplantıda referandum Sürecini anlatacak.

Ak Parti eski milletvekili Doç.Dr.Cüneyt Yüksel’in sahibi olduğu Dolapdere’deki Crown Plaza otel de yapılacak olan toplantı öncesi kısa bir süre önce kuruluşu A.Fuat Bodur tarafından yapılan Marmara Mardinliler Derneği ev sahipliği yapacak.

Ak Parti Genel başkan yardımcısı eski Bakan Av.Hayati Yazıcı neden evet denilmesi gerektiği ile alakalı katılımcılara ilk ağızdan bilgiler verilecek. Bodur yaptığı konuşmada şunları söyledi ”Mardinli dostlarımız başta olmak bir çok kişi referandum süreci ile alakalı yeterli bilgiye sahip olmadıklarını ifade ederek bu konuda kendilerini bilgi sahibi yapacak kişilerden 16 Nisan 2017 de yapılacak olan referandum ile alakalı bilgi alma taleplerinden sonra sayın yazıcı ile iletişime geçtik. Sağ olsun kendilerinde 19 Mart 2017 saat 10 da bizimle beraber olacağını teyit etti. Mardinli dostlarımızı 19 Mart 2017 de toplantımıza bekleriz “ dedi.

Etiketler:
Share
449 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2