logo

06 Haziran 2015

MARDİNLİLER VALİ ŞAHİN’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Mercekhaber Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı Bahçelievler Mardinliler Dernek Başkanı Fuat Bodur ve beraberindeki gazeteciler, İstanbul Valisi Vasip Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

valii şahinn

Mardinliler Dernek Başkanı Fuat Bodur, Başkan Vekili Av. Mehmet Tunç ile birlikte Mardinli İş adamları ve beraberindeki Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli, İstanbultimes Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Çetiner, Hakimiyet ve Egede Bugün Gazetesi İstanbul Temsilcisi Müslüm Aktürk, 34 Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bekir Hallaç, Mercekhaber Gazetesi Avrupa Yakası Temsilcisi Ahmet Üner, İ.M.D.D Başkanı Selami Aykut’, Vali Vasip Şahin ile birlikte sohbet ettiler.

VALİİ ŞAHİN

Vali Vasip Şahin’e Mardin’i anlatan bir resim takdim eden Başkan Bodur, İstanbul’daki Mardinlileri, Mardin’in tarihi kültürü ile İstanbul Bahçelievler Mardinliler Derneği’nin yapmış olduğu faaliyetlerden bahsetti. Bodur; “Şimdiye kadar kendi imkanlarımız dahilinde bir çok vatandaşımızı Çanakale gezisine götürdük. Her ay önemli bir konuğu derneğimizde ağırladık. Feshanede büyük bir etkinlik oluşturduk. Çözüm sürecine destek olduk, katkı sunmaya çalıştık. İş adamlarımızla önemli toplantılar yaptık” dedi ve beraberindeki arkadaşlarını tanıttı.

vali

Vali Şahin’e 34 Günden Gazetesi Sahibi Bekir Hallaç plaket verdi.Plaketin ardından Vali Şahin ise ziyaretlerinden dolayı kendilerine ve beraberinde katılan gazetecilere teşekkür etti. Yapılan özel sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

valii

Etiketler: » » » » » »
Share
799 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2