logo

Mardinliler Derneğinin bu ayki konuğu Mehdi Eker oldu

Mardinliler Derneğinin her ay rutin olarak düzenlediği “Ayın Konuğu” programında bu ay AK Parti Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker konuk oldu.

Mardinliler Derneği her ay düzenlediği “Ayın Konuğu” başlıklı program dâhilinde önemli katılımcıları dernek binasında ağırlıyor. Her ay bir konuk alarak Mardinlilerle önemli buluşmaya öncülük ediyor. Bu girişimde büyük emeği olan Başkan Fuat Bodur amacının Mardin’i ve Mardinlilerin tanıtımına katkı sunmak olduğunu belirtti.

AK Parti Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker Mardinliler Dernek binasında kendisini karşılayan STK temsilcilerine ve Mardinli İş adamlarına teşekkür etti. Ülkenin üzerinde dönen oyunların devam ettiğini, hem içerde hem de dışarıda önemli mücadelenin sürdüğünü anlatan Eker, “Biz birlikte güçlüyüz, aslında araştırsanız bunun dünyada eşi benzeri yoktur. Dünya bunu çok iyi biliyor. Bizleri bölmek ve parçalamak için yüzlerce plan ve proje uyguluyorlar, bizleri biri birimizden koparamıyorlar, Allah’da bunlara fırsat vermeyecek inşallah. 15 Temmuz’un izleri halen silinmedi, silinmeyecek de, ama biz yine bildiğimiz yoldan devam edeceğiz ve proje çalışmalarımızı sürdüreceğiz, ülkenin kalkınması için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Ak Parti Bahçelievler İlçe başkanı Av.Zülküf Türkoğlu, 24.Dönem Milletvekili Cuma İçten, Hukukçular Birliği Başkanı Mustafa Kuran, Mardin Dernekleri Federasyon Genel Başkanı İbrahim Biter, Yaşama Dokunanlar Platformu, Şanlıurfalılar Derneği, Diyarbakır Vakfı, Elazığlılar Federasyonu, Batmanlılar Derneği, Viranşehirliler Derneği, Siirt Vakfı, Van Federasyonu, Gaziantepliler Derneği, Maltyalılar Derneği, Trabzonlular Derneği, Rize Derneği, Kabala Derneği, Keferze Derneği, Şefkat Derneği, Mardinliler İş Adamları Derneği, Eğitimci-Yazar Maksut Konyar ve meclis üyeleri “Ayın Konuğu” programına iştirak ettiler. Başkan Fuat Bodur tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederek Çiğköfte ve ayran ikramında bulundu.

Share
383 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2