logo

06 Ağustos 2016

Mardinliler bu akşam Taksim’de

Türk Silahlı Kuvvetler içine yerleşmiş bir FETÖ’cü bir grup hainin 15 Temmuz’da kalkıştıkları darbe girişimini protesto etmek amacıyla meydanlara inen İstanbul’daki Mardinlilerin bu akşamki demokrasi nöbetleri Taksim Meydanı’nda.Fuat Bodur

Mardinliler Derneği Başkanı A. Fuat Bodur, 15 Temmuz’dan beri sürdürdükleri nöbete bu akşam Taksim’de devam edeceklerini belirterek, “Bütün hemşehrilerimizi Taksim’deki nöbetimize bekliyorum” dedi. 15 Temmuz’dan beri her akşam İstanbul’un değişik meydanlarında demokrasi nöbeti tuttuklarını belirten Bodur, bu akşam saat 21.30’da Taksim’de toplanarak demokrasiye sahip çıkma adına milli iradeye destek vereceklerini ifade etti. 23. Dönem Mardin Milletvekili Doç. Dr. Cüneyt Yüksel’in, Mardinliler adına konuşacağını belirten Bodur, “Bütün hemşehrilerimizi bu akşam Taksim Meydanı’na bekliyoruz. Mardinlilerin demokrasiye bağlılıklarını bütün dünyaya göstermek istiyoruz. 15 Temmuz’dan beri meydanlardayız ve bize desteklerini esirgemeyen, bizleri yalnız bırakmayan yönetim kurulumuza ve İstanbul’da yaşayan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

A.Fuat Bodur, yarın saat 17.00’da Yenikapı’da gerçekleştirilecek ve başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de hazır bulunacağı büyük mitinge de katılacaklarını sözlerine ekledi.

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2