logo

15 Haziran 2015

MARDİNLİ İŞ ADAMI YAĞCI KARDEŞLER 2550 AİLEYE RAMAZAN GIDA YARDIMINDA BULUNDU

20Aslan Mardinli olup uzun yıllardır Ankara,da yaşayan merhum Fuat Yağcı evlatları olan Necati Yağcı  ve kardeşleri  Serkan,Erkan Yağcı “ Fuat yağcı “camisindeki taziye evinde geleneksel bir hale getirilen Ramazan ayı yardımı paketi ilk günde 2550 aileye 25,şer kilo bulgur ikinci günü 2550 aileye maddi değeri 150 Tl Ramazan ayı yardım paketleri dağıttı.

Mardin de ikamet eden hayırsever Yalçın  Atıla ile merhum Fuat yağcı oğlu Serkan Yağcı gözetiminde dağıtımı yapılan Ramazan ayı yardımları muhtarların tespit ettikleri dar gelirli aileler  ve yoksullara dağıtıldı.

Serkan Yağcı”Biz Aile olarak bunu geleneksel yapıyoruz.her yıl Ramazan ayında  gıda yardımı ve iftar yemeği vermeyi kararı aldık.Bize bu konuda yardımcı olan hayırsever  ve uzun zamanda eski Sosyal Yardımlaşma vakfı mütevelli heyetinde görev almış  Hacı Atila ağabeyimiz,de yardımları ile gerçek dar gelirli ve fakir ailelere bu yardımı yapıyoruz.Allah kabul etsin”diye belirtti.

Hayırsever Yalçın Atila “Tecrübelerimizle ildeki yoksul ve fakir ailelerin kim olduğu özellikle muhtarları tembih ederek kişileri seçerek bu yardımı yapıyoruz.”diye belirtildi.

Share
892 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2