logo

13 Eylül 2015

MARDİN’DE VALİ ESNAFLARI ZİYARET EDEREK SORUNLARIYLA İLGİLENDİ

ADNAN AVUKA MARDİN

11922919_1625592124376310_592253799_n

Vali Ömer Faruk Koçak Mardin Birinci Cadde’de bulunan esnafları ziyaret ederek, hayırlı iş ve kazanç dileklerinde bulundu.

Güneydoğunun  en huzurlu ve en güvenli şehir olarak Mardin merkez olduğu belirten vatandaşlar ulusal televizyonların verdiği yanlış haberleri vae Mardin de hiçbir olay olmadığı halde ilk filaş haberlerdin “Mardin”diye anons edilmesi Mardinliler televizyoncuları valiye şikayet ettiler Mardinli vatandaşlar”Lütfen nerede olay olmuşsa sadece o yörenin adını verin Mardin de hiçbir olay olmadığı halde Mardin diye gösterilmesi bizleri çok üzüyor”Diyerek dert yandılar.

Cadde üzerindeki dükkanları tek tek ziyaret eden Vali Koçak esnaflarla bir araya gelerek onların sorun ve talepleri dinledi. Mardin’in ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlayan  esnaflarımızın sorunları karşısında her zaman yanlarında olacaklarını dile getiren Vali Koçak ” Esnaf kardeşlerimiz bu şehrin önemli dinamiklerindendir. Onların sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapma gayretindeyiz. Bu tür ziyaretleri sıklıkla yapmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretler ile  esnafımızla bilgi alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.

Esnaf gezisinde vatandaşlar ile de sohbet eden Vali Koçak çocuklar ile yakından ilgilenerek onlarla uçurtma uçurdu.

 

Share
360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2