logo

MARD-IIN HOTELİ AÇILIŞ KURDELESİNİ BAKAN BAŞESGİOĞLU KESTİ

MARD INN Otel’e Bakanlı Açılış Sahipliği Mardinli İş Adamı Av.Zeki Sadunoğlu ‘nun yaptığı MARD INN oteli Esenyurt’ta eski iş işleri Bakanı Okul arkadaşı Murat Başesgioğlu’nun , Beylikdüzü eski Belediye başkanı Vehbi Orakçı’nın ve çok sayıda protokol üyesinin kestiği kurdela ile açıldı.

img_7826

MARD-IIN Hotel Yönetim Kurulu Başkanı AV.Zeki Saduoğlu Açılış öncesi yaptığı konuşmada Hotelimiz Esenyurt ve Beylikdüzü Sınırların içerisinde bulunan 4.yıldızlı konumunda SPA SAUNA SPOR YAPMA İMKANI olan Hizmetlerimiz Mevcuttur ayrıca hotelimiz 80.yataklı ve 200.kişilik Kapasitesi olan Bir Hotel  Açılışımıza Bizleri onurlandıran Başta MARD INN Hotel’e Bakanlı Açılış Sahipliği Mardinli İş Adamı Av.Zeki Sadunoğlu ‘nun yaptığı MARD INN oteli Esenyurt’ta eski Çalışma Ve Sosyal Güvenlik  Bakanı ve Okul arkadaşı Murat Başesgioğlu’nun , Yanı sıra Beylikdüzü Kaymakamı Mesut Demirkol , Beylikdüzü eski Belediye Başkanı Vehbi Orakçı, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman ADA ,MARİŞ Başkanı Kadir Akkuş  ve çok sayıda protokol üyesinin kestiği kurdela ile açıldı.

img_7857

Hotel de Cafe’si de Çok Güzel MARD- INN Hoteli ve Cafe’sinin mimari yapısı insanı ferahlatan bir tasarımı var. Bu güzel tasarlanmış iki mekanda  hoşça vakit geçirmek isteyenlerin tercih edeceği bir mekan olacağı belli olan  hotel ismini sahibi doğum yeri olan Mardin’den alıyor. Ama zekice bir INN eklemesi ile MARD INN olan isim zeka ürünü olarak kabul edildi Cafe’nin ismi olan LOCHKA’nında Arnavutça’da  Canımın içi demek olduğunu  da çok başarılı işini güzel yapan garson arkadaştan öğrendik. İster Yurt İçi İster Yurt  Dışı hotel ve Cafe’nin Kapısı Herkese Açık Mardin insanın sevgi ve hoş görüsü bünyesinde barındıran otelin kurucu ve yönetim kurulu başkanı Av.Zeki Sadunoğlu Gazetemize şunları söyledi” Hotelimiz Yurt içi ve yurt dışı misafirlerimize kaliteli ve nezih hizmeti kendi evlerindeki güzellik ile sunuyor. Fiyat politikamız da oldukça makul. TÜYAP fuar merkezine çok yakın bir lokasyondayız.  Atatürk Havalimanından otelimize  mesafe ise 5/6 dakikalık uzaktayız. Hizmet anlayışmızı Yurt içi ve yurt dışı konuklarımıza göre belirledik. Bugün resmi açılışını yaptığımız hotelimizin açılış kurdelasını kesen Eski Çalışma Bakanımız  ve okul arkadaşım Sayın Murat Başesgioğlu başta olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.

img_7805

img_7897

img_7818

img_7808

Share
446 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2