logo

30 Nisan 2015

MALTEPE DE YETKİYİ ALACAĞIZ!

Eğitim-Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Okul Temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

0Eğitim-Bir Sen Maltepe Temsilciliği’nin düzenlediği Maltepe Okul Temsilcileri buluşmasına okul temsilcileri tam kadro katıldılar.

Gündemi Biz Belirliyoruz!

Bu günlerde Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı tüm değişiklikleri yakından takip ettiklerini belirten Şube Başkanı Talat YAVUZ: Rotasyon, Nöbete Ücret, Temel Liseler gibi konularda da açıklamalarda bulundu. Rotasyonun bu yıl ertelenmesinin daha uygun olacağını vurgulayarak ‘ Nöbete Ücret konusunda ısrarlı olduklarını ,  Temel Liselere dönüşümün norm kadro yönünden bazı mağduriyetlere sebep olacağını’ öngördüklerini söyledi.

Eğitim-Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube olarak Okul Ziyaretleri ,  Basın Açıklamaları,  Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi ve özellikle  açılışını Prof. Dr. Mehmet Çelik’in katılımıyla Tuzla Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapacakları ‘’Yönetici Okulu’’projesine değinen YAVUZ: Artık Şubelerinin gündemi değerlendiren değil gündemi belirleyen çalışmalarıyla adından söz ettireceğini ifade etti.

Maltepe de Yetkiyi Alacağız!

Şube alanında bulunan Pendik, Tuzla , Kartal, Sultanbeyli ve Adalar ilçelerinde  diğer sendikalara göre açık ara önde olduklarını , üye çalışmaları konusunda başta Maltepe İlçe Temsilcisi Ramazan ESMEN olmak üzere Maltepe teşkilatına çok güvendiğini belirten YAVUZ : Dönemin son günlerinde yapacakları çalışmalarla Maltepe Temsilciliği’ne yetkiyi getireceklerine inandığını söyledi.

 

Share
318 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2