logo

13 Ekim 2015

MALATYA’DA YENİ HİZMET BİNASI FAALİYETE BAŞLADI

MALATYA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

 

Malatya İl Özel idaresi tarafından 3 Milyon 905 TL bedel ile ihale edilerek 27.09.1013 tarihinde inşaatına başlanan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binası yeni yeri Mücelli Caddesinde 12.10.2015 tarihinde  hizmet vermeye başladı.

MALATYAOsmanlı ve Selçuklu mimari stilinin modern bina stiliyle birleştirilmesi sonucu elde edilen yapı içerisinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasında Sosyal Hizmet Merkezi  Müdürlüğü ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi  Müdürlüğüde  yer alacak.

Bodrum, zemin ve 4 kat olmak üzere toplamda 6 katlı olarak yapılan binanın son katında yemekhane, dinlenme salonları ve teras yer almakta ve toplamda içerisinde 100 oda bulunmaktadır. Binada ayrıca sosyal amaçlı olarak kullanılacak konferans salonu yer almaktadır.

MALATYA.Konuyla ilgili açıklama yapan İl Müdürü Oktay Taş “ Amacımız birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bir anlayışla hizmet vermektir. Huzurevi kampüsü içindeki binamızın şehirden oldukça uzak olduğu için vatandaşlarımız buraya gelme konusunda sıkıntı yaşıyordu. Yeni binamız Malatya’nın her noktasından tek bir araçla ulaşılabilecek bir noktada olması açısından önemlidir. Binada donanımlı ferah odalardan oluşan bir yapı ile hizmet alan vatandaşlarımız daha sağlıklı bir ortamda hizmet alma imkânına kavuşacaklar hemde çalışanlarımız daha sağlıklı bir şekilde hizmet verecekler” diye konuştu.

 

Yeni Adresimiz: Cevherizade mahallesi Mücelli Caddesi No. 91 / Battalgazi /Malatya

Etiketler: » » » » » »
Share
1309 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2