logo

06 Haziran 2015

“MAHALLEMİZ CUMHURİYET” PROJESİ İÇİN İMAMOĞLU’NA ÖDÜL…

6Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) organize ettiği 11.Kent ve Yaşam ödülleri gecesinde Türkiye’de örnek teşkil edecek nitelikte bulunan Beylikdüzü Belediyesi’nin “Mahallemiz Cumhuriyet” Muhtarlık & Belediye Çözüm Merkezi Projesi için Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Yerel Yönetim Ödülü” verildi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Mahallemiz Cumhuriyet” Muhtarlık & Belediye Çözüm Merkezi projesi ile ödüle layık görüldü. Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) Gazeteci Celal Toprak ile Yayıncı Mehmet Gözcü ile birlikte organize ettiği 11.Kent ve Yaşam ödülleri Sultanahmet Armada Hotel’de gerçekleşti. Kentin, çevrenin, doğanın korunması ve geliştirilmesi için proje üretmiş kişi ve kurumları yüreklendirmek ve onurlandırmak amacıyla organize edilen ödül töreninde Jüri Başkanlığını Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan yaptı. Farklı alanlarda bu yıl 11’incisi verilecek olan ödülleri, aralarında bilim insanları ve sivil toplum örgütü önderlerinin yer aldığı yaklaşık 50 kişilik bir jüri belirledi.

Gecede jüri üyelerin oyları sonucunda 13 dalda ödüle layık görülen kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da “Yerel Yönetim Ödülü” ne layık görüldüğü törende İmamoğlu adına ödülü Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu ve Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır aldı. Türkiye’ye örnek bir çalışma olarak tanımlanan “Mahallemiz Cumhuriyet” Muhtarlık & Belediye Çözüm Merkezi Projesi büyük de takdir topladı.

 

Share
252 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2