logo

17 Haziran 2016

LUT KAVMİNİN LANETLİ ARTIKLARI TAHRİK YÜRÜYÜŞÜ YAPACAK

LGBT(lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti)
2Onursuzluk yürüyüşü Ramazan AYINDA -26 Haz.PAZAR GÜNÜ..
Ramazan’da LGBT yürüyüşü, Müslümanları tahriktir. Bunun adı onur yürüyüşü değil, toplumsal dokuya zarar verme yürüyüşüdür. Provokasyondur!.Provokasyondur!.Provokasyondur!.
GAZİANTEP,MERSİN,DENİZLİ İZMİR de Haziran 2016 YILINDA YAPILAN YÜRÜYÜŞLERE İSTANBUL da eklenecek.

 

LUT kavminin lanetli Artıklarına Özgürlük ve hak penceresinden bakanlar bu güruhların suçlarına ORTAKLIK yapmaktadır. Bunlara tanınan yürüyüş özgürlüğü ile gelinebilecek son noktaya gelmişlerdir. Değerlerimiz ve toplumsal ahlakımız tehdit altındadır.Sodom ve Gamore  de helak olan insanlar günahı işleyenler ve günaha sessiz kalanlar birlikte helak oldular. Alperen Ocaklarından,19- 26 Haziran’da Taksim’de yapılması planlanan LGBT yürüyüşüne ilişkin TEPKİ  sözleri geldi. Alperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, LGBT’nin onur yürüyüşüne engel olacaklarını açıkladı.

 

AKSİ TAKTİRDE TEPKİMİZ ÇOK NET OLACAK

 

Mican sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu ahlaksızlığa ve pervasızlığa izin veren, yön tayin eden, kulaklarını tıkayan, gözlerini kapayan sayın devlet yetkilileri sizleri, bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz. Aksi taktirde derin milletin temsilcileri olan Alperen Ocakları olarak, ecdadımızın ağır bedeller ödeyerek bizlere miras bıraktığı bu topraklarda ahlaksızların fantezi yapmasına müsaade etmeyeceğiz. Aksi taktirde tepkimiz çok net ve sert olacaktır. Mübarek bir ayda hep aynı şeyleri yapıyorlar. Değerlerimiz hiçe sayarak alay edercesine bizimle dalga geçiyorlar. Sayın devlet yetkilileri bunlarla bizi uğraştırmayın. Ya gereğini yapın ya da biz gereğini yapacağız. Biz her şeyi göze aldık direk yürüyüşü engelleyeceğiz. Bir yerde toplanıp ne yaparlarsa yapsınlar ama mübarek ramazan ayında çırılçıplak bir vaziyette ülkemizin mukaddes topraklarında bu şekilde yürümelerini asla istemiyoruz. Devletimizin de milli değerleri göz ününde bulundurarak buna dur demesi gerekiyor. Çünkü bu normal bir özgürlük değil. Biz şimdi uyarıyoruz. Önceden olacakları bildirdik, bundan sonra olacakların sorumlusu biz değiliz” diye beyan etti.

Share
543 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2