logo

Lokum tadında organizasyon

Ufra Alsahra Et Kebap müthiş organizasyona ev sahipliği yaptı

4..Dream İstanbul Turkish Delight Lokum firmasının tanıtım yemeğine katılan Turizm Sektörü yapılan etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

6..Urfa Alsahra Et Kebap salonunda gerçekleşen yemekte çalışanlar yöresel lezzetleriyle misafirlerine unutulmayacak ziyafet yaşattı. Halkla ilişkiler ve Reklam müdürü Seda Avcı;, bu tür organizasyonlara devam edeceklerini, daha nice güzel organizasyonlara imza atacaklarını ve bu konuda kendilerine güvendiklerini belirtti.

 

Bu tür organizasyonun ilk defa Urfa Alsahra Et Kebap salonunda  gerçekleştiği bildirildi. Şimdiye kadar bir çok organizasyonların yapıldığı dikkatleri çekerken lokum tadında bir organizasyonun kebap salonunda yapılması dikkatleri çekti. Bu zemine en uygun yer olarak seçilen Alsahra Et Kebap salonu yönetim ve çalışanları da hakkını verdi. Yine ilk defa lokum olarak Tatlı ile Tuzlu bir arada ortak zemin oluşturdu.

1..Dream İstanbul Turkish Delight Lokum firmasının organizatörü Atilla Ebcin, Misafirlerini Urfa Alsahra Et Kebap’ta ağırlamış olmaktan dolayı çok doğru bir karar verdiklerini dile getirdi.

Tanıtım sonrası katılımcılara lokum ikram edildi.

2..

7..

8

3..

Share
827 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2