logo

10 Nisan 2015

LAZERLE VARİS TEDAVİSİ VATANDAŞIN İLGİ ODAĞI OLDU

3Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisİ Kliniği Sorumlu hekimi en güncel tedavi yöntemlerinden biri LAZER ile Varis tedavisi yöntemi ile ilgili yaptığı açıklamada;

 

Kliniğinimizde uzun süredir Varis hastalıkları ile ilgili tedavi yöntemlerini başarılı bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktayız.

Varis hastalıkları için ilaçla kapama yöntemi, LAZER ile tedavi, KÖPÜK yöntemi denilen yöntemler Kalp Damar Cerrahi Kliniğimizde başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.

Bazı hastalarımıza yalnızca Lazerle tedavi yetmemektedir. Lazerle tedaviye ek olarak, İlaçla Kapama, Köpük tedavisi yöntemleri de kullanılmaktadır.

Hastalarımıza aynı anda hem lazer tedavisi hem de ameliyathane ortamında küçük cerrahi işlemleri aynı anda uygulayarak varis hastalıklarını tedavi edebilmekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz Varis Lazer cihazımız son teknoloji ürünü olup en etkili tedavi yöntemlerini kullanabilen cihazlardan birisidir.

 

Share
451 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2